Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a szemszín?

Szerintetek szép ez a szemszín?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem kb. ilyen van.nincs vele bajom(már a kinézetben)de ha látok egy kék és egy barna szemű embert mindig valahogy a kék szem az szebb.PL.modelleknél Palvin Barbinak gyönyörű kék szeme van Fórizs Adinának pedig barna és Barbi szemszíne jobban tetszik.Ti hogy látjátok ezt?



2014. aug. 19. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem kék szemem van.(enyhén szürkés)De nekem mindegyik szemszín tetszik,de komolyan:D. Amit linkeltél,az nagyon szép ^^ De ha a barna és a kék között kéne választanom a kéket választanám. Barátnőmnek viszont sötétbarna szeme van,amivel nagyon szép,őt kék szemmel alig tudom elképzelni.

Szerintem szeresd a szemszíned,szerintem jól néz ki :)

2014. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen és azt is h nem voltál bunkó mint sok más ember!xD
2014. aug. 19. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép, főleg ez az árnyalata. :)

Nekem sötétbarna szemem van, de furcsán is néznék ki kék szemekkel, egyszerűen nem illene hozzám. Az emberek nem véletlenül kapták azt a színt a természettől, amit kaptak, hiszen az áll nekik a legjobban. ;)

2014. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló,mint a képen van, de én is mindig kéket szerettem volna. szerintem a kék képeken jobban néz ki,és jobban lehet hozzá sminkelni is. a barna viszont "őzike szem", ami szintén nagyon szép. én még azt is szeretem a barna szememben,hogy bizonyos fényviszonyokban szinte aranylik, máskor pedig sötétnek tűnik,ami érdekes kontrasztot ad a fehér bőrömmel. szerintem is minden szemszín szép, csak sokan elrontják az összhatást a szemöldök- vagy hajszínükkel,vagy a sminkjükkel.
2014. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik
2014. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj, de nekem is jobban tetszik a kék vagy a zöld.
2014. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is kék szemem van,és nem cserélném el semmi pénzért más színre :)

Viszont ez a barnás nagyon szép :) Szerintem egy barna szem is tud különleges és szép lenni,csak talán ritkább a különlegesebb barna,mint mondjuk a kék szemnél.

2014. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb szem szép. Az meg hogy ki mit preferál pedig ízlés kérdése. Bár engem pl nem vonz egy élettelen vagy ostobaságtól csillogó tekintet.


Nekem kék szemem van, nem cserélném el semmilyen más színre vagy árnyalatra.

Alapvetően a kék szem is tetszik, de így nem lehet kimondani, sokban függ a személy többi külső tulajdonságától. Pl nekem nagyon tetszik ha egy srác szőke és barna szemű, sokkal jobban vonz mintha kék lenne a szeme. Sötét hajszínhez pedig a világos szemet preferálom.

2014. aug. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szép színe van szerintem ,de nekem nemigazán számít ,hogy valakinek barna/kék/zöld szeme van.

Szerintem mindig a kéket minősítik a legszebbnek ,aztán a barna/zöld szem. (nekem pl. zöld van és nem számít senkinek)

2014. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
teljesen átlagos..
2014. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!