Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1 napos kiárusítás! Eredetiek...

1 napos kiárusítás! Eredetiek lehetnek ezek az Oakley napszemüvegek?

Figyelt kérdés
Az alábbi oldalon csak ma 85% kedvezménnyel lehet Oakley napszemüvegeket vásárolni. Szerintetek eredetiek ezek? [link]

2014. aug. 21. 18:22
 1/5 anonim válasza:
Igen biztos hogy eredeti!!! Ne habozz vegyel. Én is vettem most 3db-ot😅
2014. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyanús vagy... Tiéd a shop? :) Amúgy honnan lehet ezt tudni hogy eredeti? A weboldal nem hivatkozik az eredeti gyártóra és a gyártó oldalán sem találtam külön hivatalos magyar webshopra való utalást. Az a baj az a fajta vagyok aki simán vissza pereli az oldalt a fogyasztóvédelemnél ha hamis a szemüveg, és nincs kedvem most a herce-hurcához.
2014. aug. 21. 19:25
 3/5 anonim válasza:
Nem sajnos nem az enyem:') de nem egyszer rendeltem mar arrol az oldarol,imadja az egesz csalad a markat. De altalaban onnan lehet felismerni hogy nem eredetiek a cucvok hogy a honlap cimben nem jelenik meg a marka neve:)
2014. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Eszedbe ne jusson megvenni, mind hamisított ...
2014. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vettem, gyanús volt nekem. Közben találtam egy másik domain -t is ugyan azzal a tartalommal, és érdekes módon az 1 napos szuper akció 3-4 napja tart. :)


[link]

[link]


Így már egyértelmű, hamisítvány az egész.

Remélem fogyasztóvédelem rácuppan.

2014. aug. 23. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!