Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire keresettek a molett...

Mennyire keresettek a molett modellek manapság?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mi a véleményetek, egy szép arcú, kerek idomú csajról... Ez most tényleg bejön a "divatba" ?
2010. jan. 15. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Örvendetes, hogy "ember"-alakjuk van, de szerintem, Szerintem, minden fogaddelmagadreklámtól függetlenül soha nem fogják megfordítani a világot, a gebe lányok maradnak többségben, esetleg itt-ott van esélyük és keresletük a normális külsejű nőknek. Egyszóval ne számíts nagy reformra.
2010. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
nincs esélyük... akárhány világhírű modell, színésznő és tinilány fog meghalni a világon anorexiában mindig lesznek ilyen el*aszott rohadt Langerfeldek:S
2010. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, 2.-nak zsírigaza van.
2010. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Kedves utolsó, vágod mi az a parasztvakítás? Olvastam én is a cikket, ismersz egyetlen 1 db ismert oversized modellt? Ugye nem az otto-katalógusbeli modelleket tekinted sztároknak, mert kb max ott kapnak szerepet (sajnos) az ilyen modellek.
2010. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

sose jön be a divatba. pedig nyilván egészségesebb, szebb, élethűbb. de. én azt mondom, hogy a kifutóra azok a csont nők kellenek. mert ott a ruha a lényeg, a nő csak azért kell bele, mert egyedül nem sétál ki. minél vékonyabb, minél hófehérebbre van sminkelve, annál inkább a ruhát nézik és nem a nőt. de vannak ilyen nők a világon, akik ilyennek születnek, rendben, legyen modell. ez a szakma sajátossága, pl hastáncosnak nem lenne jó. a baj ott kezdődik, hogy ez a mindennapokba is beszivárog. bemegyek egy üzletbe és azt látom, hogy a kirakati bábun az XS-es ruha össze van rajta tűzve, olyan vékony a baba. ezek senkit se zavarnak? vagy múltkor koktélruhát akartam venni, bementem egy boltba és közölték, hogy nálunk az M-es a legnagyobb méret. na ott mentem ki, pedig amúgy M-t hordok. az a baj, hogy egy babás témájú reklámban a frissen szült anyuka 50kg. hol van ilyen?? még a kocsi reklám mellé is odatesznek egy agyonretusált, gebe nőt. a kedvencem, hogy a feszesítő krémet is egy 45kg-os nő kenegeti magára a reklámban, mert ő nem elég feszes. és ez megy mindenhol.

a való életbe kéne rendes nőket tenni. én nem gondolom, hogy a kifutói modellek a hibásak. a tervezés művészet, ez a jellegzetessége, mint ahogy a balerinák is ilyenek, mégse támadják őket.

és ez nem fog megváltozni, a reklámok maradnak ilyenek. a tinik meg anorexiásak.

2010. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!