Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz 14...

Szerintetek nagyon gáz 14 évesen youtubernek lenni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy Bethany Mota is annyi idősen kezdte és most itt van 18 vagy 19 évesen több, mint 7 millió feliratkozóval. Én is hasonló, de csak hasonló videókat szeretnék csinálni, viszont nem tudom, hogy tényleg belevágjak e.

#YouTube #vlogger #kezdő youtuber
2014. aug. 22. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz

szerintem vágj bele,ez egy tök jó időtöltés,hobbi stb.:)

2014. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz újat mutatni, akkor teljesen felesleges. A YouTube felét úgyis az ilyenek teszik ki, semmi egyediség, viszont annál több hülyeség. Még az is elvárt lenne, hogy jó legyen a beszélőkéjük, de hát mit ne mondjak, gügyögnek össze-vissza.
2014. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha tényleg jó és tehetséges egyedi dolgot mutatsz be akkor semmi gond nincs vele
2014. aug. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nevettesd meg az embereket és ha jó vagy ehet én is feliratkozom :D Am az osztálytársam 13 évesen kezdte és úgy 1 hónap alatt 192 feliratkozója volt , ebből 4-et ismert
2014. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miert lenne gaz?

Szerintem probald ki, de ha sok a dislike es nincs feliratkozo, vagy ha feleslegesen faradozol a nezokozonsegert, akkor hagyd abba:)

2014. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!