Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit mondjak édesanyámnak? Mit...

Mit mondjak édesanyámnak? Mit kéne mondanom neki?

Figyelt kérdés

Szeretnék ott aludni a legjobb barátnőmnél.De tudom milyen és nemet mondana egyböl.Pedig otthon segitek,főzök,takarítok.3éve dolgozom nyáron.Most is napi szinten egész nyáron,sőt egy hétig mêg éjszaki műszakot vállaltam.Bulizni nem járok.Mégsem enged semmit,könyörögnöm kell mindenért neki hogy elengedjen.

17/L


2014. aug. 23. 00:20
 1/4 anonim válasza:
Ne is mond én is 17 éves vagyok és én is nyáron dolgoztam és segítek itthon mindig ugyanzt mint tede amugy szeretek rajtuk segíteni és tisztelem őket de mindig könyörögnöm kellet szinte de csak azért mert Nagyon féltenek ami érthető de már 2 2,5 éve nem kell annyira könyörögni ülj le és beszélj vele hogy miért nem enged .Lehet hogy nem bizik benned nehogy hülyeséget csinálj mostanság mindig akármi történhet az emberrel ez csak egyszerű féltés kérdezd meg tőle egyszerűen hogy miért és ne légy azonnal ideges mert azzal nem segítesz a helyzeteden .Csak beszéld meg vele hogy egyszer-kétszer el szeretnél menni mert érzed magad olyan felelőség teljesnek. Mindig vigyázz magadra és légy megfontolt ha ezt betartod akkor már elsem kell kéreckedned.
2014. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőd azért mégsem a pasid. És ez nem azon múlik, mennyit dolgozol, szerintem. Én olyan vagyok, ha valamit jogtalanul nem engednek, kicsapom a balhét és csak azért is elmegyek. Másnap megszidhatnak miatta, de nem fognk utánam jönni, hogy hazarángassanak. Egyébként nem tudom mi lenne a normális megoldás. Kérdezd meg, és próbáld észérvekkel meggyőzni, ha nemet mond. Egyébként nem értem, miért nem enged el... Majd tizennyolc évesen elmondhatod,hogy nagykorú vagy és azt csinálsz, amit akarsz. :D
2014. aug. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, hát ez elég extrém. Ha a pasidhoz nem engednek, azt megértem, vagy ha bevallottan leszbi vagy és A barátnődről van szó, de nem írtad, hogy ez a helyzet.

Első körben azért érdemes lenne megkérdezned. Sokszor én is úgy voltam, hogy áhh, úgyse engednek el, és meg se kérdeztem, meg már előre rápörögtem, aztán kiderült, hogy simán beleegyeznek. :D

Ha megkérdezed és tényleg nemleges válasz van, akkor van az, hogy hiszti helyett szépen, normálisan megkérdezed, hogy miért.

Esetleg kérdezd meg, a barátnőd nem aludhat-e nálatok, hátha csak jobb szereti, ha szem előtt vagy.

Ha semmi sem használ, ajánlom a lázadozást. Lesz vita meg haragszomrád, de inkább most essetek túl ezen és időben ébredjen rá anyukád is, hogy nem báb vagy, mint hogy 30 évesen is még a szoknyáján ülj és mindenhez engedélyt kelljen kérned.

2014. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hm, ez azért tényleg kicsit extrém szigor, én emlékeim szerint 8-10 évesen is ott aludhattam a barátnőnél. Esetleg, ha anyukád tudna beszélni a barátnőd anyukájával/apukájával, akkor megnyugodna, hogy tényleg ott vagytok, és nem megszöktök az éjszakába, és megengedné. Nálunk is így volt, hogy kapcsolatban voltak a szülők, ezért nem volt belőle aggodalom, hogy hol lehet, mit csinál a gyerek.
2014. aug. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!