Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan oldalt...

Valaki tud olyan oldalt linkelni ahol gyűrűt és nyakláncot lehet rendelni? (Lehetőleg magyarországon)

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és még:

[link]

[link]

2014. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pinkpancser ***** válasza:

Drágább ékszereket nem tudom mennyire szerencsés neten rendelni, azokat inkább ékszerésznél vennék.

Ha pedig az olcsóbb kategória érdekel, akkor inkább ebay. Rendeltem már olyan órát, ami ott 3500+1300 szállítás lett volna, ebayról ugyanaz 700 postával...

2014. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pinkpancser ***** válasza:
2014. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bizsut szeretnék ..
2014. aug. 25. 15:43
 6/7 pinkpancser ***** válasza:

Hellló!

Ha van minimális angoltudásod, akkor még mindig az ebay-t tudom javasolni. Csak egy működő bankkártya kell (aminek az adatait nem kell megadnod, így nem tudnak pénzt leszedni), vagy egy számla amiről tudsz utalni, csak úgy gyorsabb.

Ami hátránya van, hogy a sok cucc miatt nem nehéz elcsábulni és a végén lehet, hogy sokkal többet költesz, bár jóval több cuccért :)

Ha kipróbálod és segítségre lenne szükséged, szólj nyugodtan!

2014. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2014. aug. 25. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!