Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira csúnyánk érzem magam!...

Annyira csúnyánk érzem magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem...14 éves koromban ez év áprilisa körül betelt nálam a pohár...Az osztály legcsúnyábjaímet kaphattam volna..(Komolyan!) Ezért bepánikoltam. Elmentem fodrászhoz aki egy nagyon jó frizurát csinált és nwm az a tömegfrizura...A fogkrémemet a legolcsóbbról az egyik legdrágábra váltottam gyönyörűek lettek a fogaim..Elkezdtem fogyózni 14 kg-ot fogytam immál 175/60 vagyok... Pattanásos volt az arcom nagyon!! Mióta kezelem a régihez képest egész jó alapozót is elkwzdtem használni úgy meg pláne...A ruháim is immár megfelelőek..Divatosak valamennyire és jól is állnak..De az önbizalmam tropa..Még mindig a régi szürke kisegérnek érzem magam..Pedig mások is dícsérnek..Ha a tükörbe nézek boldog vagyok..De ha az utcán megyek akkor összeroppanok..Sokat bántottak a külsőm miatt..Hogy "fohatnám fel", hogy jócsaj lettem?

2014. aug. 29. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak képzeld azt egyszerűen. Ha például az utcán mész,.mosolyogj egy kicsit. Ez már önbizalomra vall. Hidd el, hogy jol nezel ki. ;)
2014. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg minden gondolatod a külsőd körül forog, nem fogod jól érezni magad. Nem jó elhaynagolni a külsőt, de átestél a ló túlsó oldaára: keresd meg az egyensúlyt.

Emellett gondold át, milyen értékeid vannak a külsődtől telejsen függetlenül.

2014. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
nem tudsz mindenkinek tetszeni az a lényeg hogy önmagadnak tetsszél és ha elhiszed hogy szép vagy annak is fogsz látszani.
2014. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy inkább azt próbáld elengedni, hogy akörül forogsz, hogy szépnek kell lenni. Ne félj akár szarul kinézni. És ne félj mások gondolataitól, véleményétől.
2014. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez így is marad amíg ezzel fogsz foglalkozni. Én is így voltam tiniként, de rájöttem a külső pont a legkevésbé fontos dolog az életben. Azóta nincs is ilyen gondom, hogy szépnek vagy csúnyának látom magam... mert pont nem érdekel.
2014. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

túl sok volt hirtelen a nagymértékű változás.még a nagy változásokkal járó feladatokat nem heverted ki.nagyon kitartó vagy,nagyon-nagyon-nagyon gratulálok neked.szép is vagy,bomba nő is lettél és még ilyen kitartó és még sikeres.sikerrel jártál,ne aggódj,csak ki kell pihenned a nagy átalakítást.

a múltat pedig erezd el.a régi képeket amiket nem szeretsz tépd szét,égesd el.a rossz emlékeket és szavakat még egyszer idézd fel és vörös léggömbökként ereszd el a levegőbe.ezek után már ne is emlékezz vissza.ha nem tudod a lufikat elrepíteni,akkor durrancsd szét.talán megkönnyebbűlsz,ha ezeket megteszed.

2014. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mit csináltál az arcoddal, hogy szebb lett?:)
2014. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ha van még valakinek hozzáfűznivalója nyugodtan írja meg! :) Az arcommal már kb. 8 hónapja kísérletezem..Rengeteg mindent kipróbáltam..Szinte mindent gyógyszert megfogadtam, hogy nem fogok szedni.Nem teszem tönkre a fejlődő szervezetem..Ezért maradtam a krémeknél meg ilyesmiknél..Házilag semmi sem segített..Csak tönkretett minden..Próbálkoztam a bolti szerekkel tonikokkal,radírokkal mindennel..És mindennek hagytam 1-2 hetet hatni, hogy meglássam használ-e valamit.A balea,nivea termékek szintén tönkre tettek aztán próbálkoztam a Garnier Pure termékekkel..Ezek által se nem javult se nem lett rosszabb ezért maradt legalább 1 hónapot majd láttam egy kis javulást.Beszereztem fekete szappant is ami által még jobb lett az egész.Reggel este kezelem valamint nap közbe ha úgy érzem szükséges.Az étrendemből kiirtottam a tejet és minimálisan viszek be csokit chipset meg a hasonló zsíros dolgokat.Így lassacskán javult..6 pattanás helyett már csak 1 jött ki naponta..Értitek :) És teakúrát is bevetettem szerintem az is jót tesz! Borzalmas az íze tényleg!Rettenetes!De 1 hónap után meg megszokod :) Remélem segítettem és bocsi a regényért..xd
2014. aug. 30. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:
köszi :)
2014. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az Alverde testápoló vajat is próbáld ki.Kis kiszerelésben lehet kapni a dm-ben.Nagyon jó az illata is és nekem nagyon sokat segített az arcbőrömnek.Három naponta vékonyan bekenve,belemaszírozva csodákat tesz az arccal.Na meg,ha a hátadon is vannak pattanások azokkal a bőrgyulladásokkal is sokat segít.Nekem a töredezett lapockáig érő hajam miatt volt nagyon pattanásos.Most csak egy kicsit pattanásos,se ha több is keletkezik akkor sem lesz már fájdalmasan gyulladt. :p

Én a teáktól azért félek,mert,ha egy kicsit is tovább áztatod valamennyi káros anyag felszabadul.Ráadásúl ha túl savas lesz,akkor hosszabb távra kiszáradhat a vékonybeled és ez hízáshoz vezet.Gyógynövénytanon szereztem ezeket az ismereteket.Legalábbis nem árt,ha tudod.

2014. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!