Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » De most komolyan! Az emberekne...

De most komolyan! Az embereknek mi baja az emósokkal? Én nem vagyok az, csak a legjobb barátnőm és mindig kinevetik az utcán ismeretlenek, mismerősök és ezért alig van barátja is! Mi baj az emókkal!?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz a kisugárzásuk. Az emósokról az hír terjeng h ilyen magányosak, a világ fájdalmát hordozzák magukon, negatívak ( ezért is vágdossák magukat stb) mindig bajuk van és őket senki sem szereti bla bla bla,... ezért sok ember nem közelít hozzájuk, mert van egy rossz hangulatuk, negatív kisugárzásuk.
2014. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat abban van valami, de nem vágdossák magukat, és nem is mindig olyan depisek XDD
2014. aug. 31. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, az emberek nem toleránsak a lelki problémákkal szemben. Az emósoknak pedig köztudottan vannak, vagdossák is magukat, "rájuk van írva", hogy valami nincs rendben, ezért viselkednek előítéletesen velük.
2014. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lecsaPUNK válasza:
Az emosokkal egy baj van vagyis kettő! Elzárkoznak a saját fájdalommal teli világukba én nekem ez valahogy nem menne mert ha valami fájdalom ér én elmegyek egy koncertre inkább és szarrá pogózom az agyam de nem vágom az erem a másik meg az hogy a smink használat az a nök és lányok dolga! Am azért vagyok velük elöitélettel mert ök is lenéznek mert pank vagyok de nem drogozom az meg a másik hogy ne drogos pank g......n le a buszon! Ennyi a veleményem
2014. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hallod ebben teljesen igazad van :O!!!

Köszi a válaszokat!

2014. szept. 17. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!