Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Állandó fogszabályzó után...

Állandó fogszabályzó után visszaálltak a fogaim? 17/L

Figyelt kérdés
2-3 éve vették le az állandót, akkor "tökéletes" volt a fogsorom, de a doki elkezdett össze-vissza állítgatni az éjszakain, elmozdítva 1-2 fogamat, úgyhogy kb egy fél év után már nem mentem vissza és nem is hordtam. Nemrég vettem észre, hogy az egyik fogam kicsit beljebb került, a mellette lévő meg kicsit előrébb. Szerintetek van rá esély, ha visszamegyek (mindenképpen egy másik) dokihoz az éjszakaimmal, akkor tud vele rajta segíteni? Állandót már nem szeretnék, egyrészt mert szenvedtem vele eleget (szájpadlástágítóm is volt), másrészt nem akarom, hogy a szüleimnek megint ki keljen fizetniük.
2014. aug. 31. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Miután levették az enyémet, egy bizonyos idő után én is tapasztaltam haszonlót, de nagyon minimálisan, alig látszik valami...Szerintem ez azét lehet, mert nem hordtad addig az éjszakait ameddig kellett volna.
2014. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vissza tud. Oka lehet ha nem hordod az éjszakait utána de előfordul, hogy minden szép és jó, aztán kijönnek a bölcsességfogak és széttolják újra az egészet.

(ezért is szokták a fogszabisoknak eleve kiműteni a bölcsességfogait).

2014. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!