Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen táskában...

Deliverance kérdése:

Lányok! Ti milyen táskában viszitek a tesicuccot?

Figyelt kérdés
Sajnos az iskolatáskámba nem fér bele, a tornazsákokat nem kedvelem, más ötletem meg nincsen. Nektek van?

2014. szept. 1. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy bármi hasonlóba amit találok itthon. Teljesen mindegy. De ha nem találok akkor simán begyűröm a táskám aljába... belefér az ha nagyon akarod.

2014. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vászon szatyorban. Olyan, mint egy nejlonzacskó, csak vászonból van. Így, ha az izzadt tesicuccot visszagyűröm bele, megszárad, mert szellőzik.

Egyik osztálytársnőm nejlonszatyorba gyűrte az izzadt cuccát, jól megkötözte, és benn hagyta a szekrényében a téli szünetre. Szünet végén, mire elővette penész nőtt rá :'D

2014. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nejlonzacsik nekem sem jönnek be, akkor beszerzek valami igényesebb vászontáskát.

Kíváncsi lettem volna a csaj fejére, mikor meglátta a cuccát. :D:D

2014. szept. 1. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt is túlkombináljátok, mint a háti/válltáska kérdést, meg hogy milyen sminket csináljatok reggelente...

2014. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nejlonzacskóban, de én mindig haza is hozom, nem hagyom bent büdösödni.
2014. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kinyitotta a zacskót és már akkor érezte (gondolom a szagon), hogy valami nem stimmel, ezért két ujjal húzta ki a tesipólóját, meglátta, hogy penészes, kinyújtott nyelvvel fújjogott és utána körbehodta az öltözőben (úgy két ujjal fogva) és mindenkinek megmutatta a művét. Aztán visszagyűrte a zacskóba és közölte a tanárral, mi a helyzet, mi meg majd' megfulladtunk a röhögéstől (de még a tanár meg a csaj is) :'D
2014. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4-es, nem kombinálok, csak érdeklődöm. :)

Persze én is mindig hazaviszem, nehogy ilyen szituációba keveredjek. :DD

2014. szept. 1. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Van a suliban szekrényem,ezért csak onnan kiveszem,és cserélgetem.De a tesi csarnokig egy egyszerű szatyorba viszem el,ami nem látszik át.De ha nem lenne szekrényem,valószínű akkor is így vinném,hiszem nem tudják mi van benne,két táska meg hülyén néz ki.
2014. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy Nike tornazsákban, nincs vele semmi gáz, lehet nem sportos darabokat is találni.
2014. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!