Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a fürdővízbe,...

Mit tehetnék a fürdővízbe, hogy fehér legyen?

Figyelt kérdés
Kissé szégyellős vagyok mikor a párommal fürdök együtt ezért szeretném ha a víz nem lenne átlátszó. /Mint a képen : [link] /
2010. jan. 18. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fürdőhab, illetve fürdősó megfelelhet, csak jó sokat kell belőlük szórni/önteni a kádba. A kommentárodból arra következtetek, hogy nem a szín a fontos (tehát hogy feltétlenül fehér legyen), hanem az, hogy ne legyen átlátszó a víz, tehát hogy legyen a víznek színe. Szóval igen, bármilyen - bőséges mennyiségű - fürdősó/-hab megteszi.
2010. jan. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Habfürdő volt eddig de akkor is teljesen átlátszott a víz pedig azért nem keveset tettünk, aztán volt régebben fürdősóm az pedig csak megszínezi a vizet de attól még átlátszik. Valami más ötlet? Azt tudom pl hogy szappantól már nem látszik át annyira de abból meg rengeteg kéne és az meg nem valami jó :S
2010. jan. 18. 02:14
 3/7 anonim válasza:
tejet:D
2010. jan. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne fürödjetek együtt,az egészségesebb is.
2010. jan. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én karácsonyra kaptam egy fürdőgolyót, hatalmas volt, pezsgett, és pink színű lett tőle egy egész kádnyi víz...de nem áttetsző, hanem full pink:)))) sajnos azt nem tudom, hogy mennyibe kerül, alma méretű volt, és szerintem a dm, vagy a rossmann valamelyikében vásárolták:D Tejben is lehet fürdeni... attól fehér lesz a víz:)
2010. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem itt tutira találsz valami ilyesmit:)

2010. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!