Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak miért tartják melegnek...

Férfiak miért tartják melegnek azokat a férfiakat, akik borotválják a lábukat?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító ha már sok a szőr a lábon...

2014. szept. 6. 10:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
22%

azert mert a nok borotvaljak a labukat meg a testepitok

szerintem is b*zis ha egy ferfinek csupasz a laba

minel tobbet borotvalod mindig erosodni fog a szorod , szerintem hagyjad es ne borotvald

2014. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
én nő vagyok, de nekem sem tetszik ha egy pasinak nincs szőr a lábán. elveszti számomra a férfiasságát. olyan fura kecses lábuk lesz tőle :D a hónalj vagy mellkas szőr megint más ha leborotválják, de a láb... az csúnya
2014. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha ez megnyugtat, akkor nem csak a férfiak tartják annak :D
2014. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
94%
Én melegként a szőrös lábat tartom szexinek.
2014. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Én nőként sem tartom vonzónak, ha egy férfi borotválja a lábát..kifejezetten taszít, nem férfias.
2014. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem zavar, ha borotválják... mondjuk az sem ha szőrös. Számomra ez nem mérvadó, abban hogyan ítélem meg.

Akik emiatt "b*zisnak" - nem szeretem ezt a szót - tartják ezeket a férfiakat, annak többségének valószínűleg már eleve bajuk van a melegekkel és csak okot keresnek hogy megbélyegezzék az embereket... (Természetesen nem mindenki, távol álljon tőlem az általánosítás, de valószínűleg nagy részük...)


23 L

2014. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Meleg vagyok és nem borotválom illetve énis szexinek gondolom ha szőrös a lába.... apám viszont borotválja XD nemtudom hogy miert
2014. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vagyok sem meleg,sem testépítő,de régebben én is borotváltam a lábamat. Nekem az a tapasztalatom,hogy itt és ehhez hasonló helyeken,fórumokban,beszólnak,cikiznek miatta,de a valóságban soha senki nem foglalkozott ezzel.Én sem nézegetem mások lábát,gondolom az enyémet sem nézi senki.
2014. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem b* zis, speciel, észre se veszem...de bicajosok is borotválják.
2014. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
A bicajosok borotválják? Ez nekem új. :-)
2014. szept. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!