Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szólnak be ezért?

Miért szólnak be ezért?

Figyelt kérdés
A hajamat van,hogy úgy hordom,hogy csinálok egy kontyot,mondták már sokan,hogy jól áll,mégis vannak akik nevetnek rajta,meg beszólnak érte..pedig semmi különös nincsen benne,de a norma már csak a szögegyenes lenyalt hajat engedi,amit leszopnak teljesen,hogy minél hosszabbnak látsszon? Nem értem..egyébként nem az ilyen "hajfánkos" kontyról van szó,hanem egy szépen feltűzöttre. 19/L
2014. szept. 6. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet, mert szerintem valami gond csak lehet ha kinevetik... semmi baj a konttyal, ha normálisan néz ki és illik is az arcodhoz. De ha nem akkor tényleg nagyon gáz tud lenni.
2014. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl elegánsra sikerült egy hétköznapi viselet mellé..... de az is lehet, hogy (amiket te nem veszel észre) össze-vissza kiállnak belőle a csatok. :) Én különböző fonatokat szoktam magamnak csinálni, és mindig úgy próbálom megoldani, hogy ne látszódjanak ki a "segédeszközök", ugyanis az elég viccesen tud kinézni :D
2014. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem az a túl elegáns,olyan,mintha hajfánk vagy olyasmi lenne benne,de nincs benne semmi,csak a hajgumi,ami szintén nem látszik ki :) ezért nem értem..vannak akiknek nagyon tetszik,megkérdezik hogy csinálom,mások meg csak lesnek.:/
2014. szept. 17. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!