Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 3mm-es fültágító? 17/L

3mm-es fültágító? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Egy 17 éves rocker lány vagyok. Egy éve gondolkozok a 3mm-es fültágítón, de csak mostanra döntöttem el, hogy megcsináltatom.


Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kell?

Szúratni szeretném a fülem, mivel a luk túl közel van az arcomhoz.


Eleve lehet a frissen szúrt lukba tenni 3mm-es ékszert, vagy ki kell tágítanom hozzá?

Fertôtleníteni gondolom kell+ Bepanthennel kenni. (?)


Elôre köszönöm a válaszokat! :)


17/L


2014. szept. 6. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom hogy van- e most lyuk a fuleden, és azt sem hogy otthon szeretnéd-e csinálni de par dolgot azért leírok :)

Ha szalonban csináltadod, akkor egyből 3mm lehet ha van lyuk a füleden, ha nincs. Viszont ha esetleg kivennéd nem fog össze húzódni (mondjuk 3mm ernél ez nem nagy para)

Ha otthon szeretnéd akkor meg kell várni amig a frissen szúrt fülbevaló lyul meggyógyul és utána tágítani, ha van fulbevalod akkor siman tágíthatod :) Fertőtlenítsd és kezeld :) sok szerencset :D 16/l

2014. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Szeretnék új lyukat a fülembe, mert ami benne van, az túlságosan belül..

Tágítani szeretném majd, csak fogalmam sincs, hogy hogyan kell kezelni, mivel/hogyan kell tágítani. :)

2014. szept. 6. 23:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia én magamnak szúrtam a fülem ( sima tűvel, arcszesszel fertőtlenítettem és két hétig gyógyult) ha ügyes vagy meg tudod magadnak csinálni de bízhatod szakemberre is nem olyan drágán beszúrják és akkor biztos nem lesz ferde. A tágítást is ilyen homemade módszerrel kiviteleztem. Egyre nagyobb műanyag vezeték szigeteléstől a nyalókapálcikáig sorban haladva 4-5 naponként cseréltem. (persze fertőtleníteni kell, és csak lassan,türelmesen) Kicsit begyulladhat,vérezhet de túl lehet élni, olyankor kicsit pihentetni kell : pl. kezeld le, és egy kicsivel kisebbet tegyél vissza. A 3mm nem sok szerintem 1 hét alatt is meglenne de ha szépen szeretnéd akkor másfél-2. DE!! ha nem szeretnéd ezeket végigjárni mert a műanyaggal megsértheted a füledet, fájdalamas stb.. akkor azthiszem 1500-ért láttam tágító készletet 4mm-ig. Remélem segítettem :)

17/F (4mm-es tágesszel)


How we survive, is what makes us who we are.

(Tim Mcilrath)

2014. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!