Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok és már...

14 éves fiú vagyok és már nagyon nagy a fanszőröm de nem tudom hogy hogyan szoljak anyának hogy vegyen akár egy eldobható borotvát?

Figyelt kérdés
Vagy még korai ez? Légyszives adjatok ötletet
2014. szept. 7. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet van otthon borotva penge amit tudnál használni. Amúgy szerintem abszolút nem ciki szólni. Jó is, ha néha megigazítod, igényes, meg nagyobbnak látszk tőle a péniszed.
2014. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenért mért kellene szólni anyukádnak? :D Bemész a boltba, megveszed a borotvát és ennyi :D De amúgy ha még nincs barátnőd addig felesleges borotválni vagy hozzányúlni egyáltalán.
2014. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg magadnak, amúgy ha zavar akkor az is bően elég ha rövidebbre vágod.
2014. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

14 évesen teljesen felesleges borotválni ott... úgysem látja senki, felesleges macera lenne csak.

De ha ennek ellenére is le akarod borotválni, akkor se anyádnak kéne ezzel foglalkozni, hanem neked. Vegyél borotvát, borotvagélt és kész.

2014. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél borotvát, de szerintem is elég ha rövidre vágod.
2014. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pinkpancser ***** válasza:
Ha van rá pénzed akkor vedd meg. És ha lehet, ne eldobhatót, hanem valami rendesebbet. Ja és vegyél valamit borotválkozás utánra is, különben szőr nélkül se akarod mutogatni.
2014. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. szept. 7. 20:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis van barátnőm de ugyse szeretnék még olyanokat csinálni 14 évesen. Vagy ki tudja. Az nem korai?
2014. szept. 7. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!