Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem ki a szemöldökö...

Hogyan szedjem ki a szemöldököm szemöldökcsipesszel? (Lent)

Figyelt kérdés

Most szedem először és ezek érdekelnének:

-mennyire fáj?

-mennyi idő után kell megint szedni?

-ti hogy szoktátok szedni?

Köszi a normális válaszokat!


2014. szept. 7. 19:35
 1/3 anonim válasza:

- ha gyorsan csinálod nem faj annyira, egyébként nekem bekönnyezik a szemem, de elviselhető.

-nekem kb4-5 nap múlva kell szedni, de ez egyénfüggő.

-én először amikor szedtem egy fehér szemceruzával rajzoltam meg a formát és ami a vonalon vagy azon kívül volt kiszedtem, ha nagyon fáj előtte dörzsöld meg egy jégkockával.

2014. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Eloszor kend be valamivel... lehet ha sokat nem segit, de a baratnomnek mindig be kellett kenjem kremmel, mert azt mondta akkor annyira nem faj... csak addig fog fajni, mig hozzaszoksz az erzeshez... a kovetkezo mar konnyebb lesz, az az utani meg elviselhetobb, es igy tovabb es igy tovabb....en pl mar szinte meg se erzem. Legyen nalad egy zsepi, mert minden bizonnyal elsore kiesik egy picit a konnyed akarod ellenere is. Az elso kommentelo leirta hogyan szedd...en meg annyit hozzatennek hogy a szemoldokod novesenek iranyaval ellentetesen huzd ki, mert akkor nem torod le, hanem kijon gyokerestol. Gyorsan kapkod es lehetoleg napfenynel, vagy olyan helyen ahol tisztan latod, hogy mit is kell kiszedj.
2014. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-Nem elviselhetetlen, nem mondom, hogy élvezem, de szeretek szemöldököt szedni. Az első nyilván fájdalmasabb lesz, de szépen lassan hozzászoksz.

-3-4 nap, de én minden nap megnézem, és ha találok akkor kiszedem.

-Mivel alapból nem túl íves a szemöldököm, alulról szedem, felül csak ami nagyon nincs jó helyen, így ívesebbnek hat.

2014. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!