Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Velemenyt varok 18 evesen,...

Velemenyt varok 18 evesen, orrpiercing szuratasrol! Szerinted is abszurd a szuleim gondolkodasa? Tovabb lenn

Figyelt kérdés
18 boven elmultam, 16 evesen ajakpiercingem is volt, de azt egy baleset kovetkezteben nem tudtam egy darabig betenni, beforrt, nem szurattam ujra. tetovalasom is van a labfejemen. mindez a szuleim tudtaval es engedelyevel. most 18 evesen orrpiercinget szeretnek ok pedig kotik az ebet a karohoz, hogy nem engedik. csak em gondolom ugy, hogy ez abszurd? 18\l

#tetovalas piercing
2014. szept. 9. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Vicces,hogy 18 bőven elmúltál.Azt gondolná az ember,hogy már a 20-as éveidben jársz,egészen addig,amíg el nem olvassa a 18/l-t a végén.Szóval csak kötözködésből: nem nem múltál el bőven 18 :D


Amúgy kicsit fura,hogy ezek után nem engedik,hogy már tetkód is van pl,ami azért nem olyan mint egy pc,amit fogsz és bármikor kiszedsz.De egyébként ez legyen a legnagyobb problémád :) Egyedül is elmehetsz csináltatni,hogy ha annyira szeretnéd.De nyilván oka van annak,hogy nem engedik.Azt még nem kérdezted?

2014. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!