Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az airmax helyett jön az air force őrület?

Figyelt kérdés

Nagyon terjedőben vannak az AF1-esek.

Aki nem ismerné névről itt egy kép róla, és mindjárt nyilvánvalóvá válik, hogy miről van szó.


[link]


Szerintem ennek is vastag a talpa, a boka része pedig szűk ha be van tépő zárazva. Szerintem elég aránytalan cipő.



2014. szept. 13. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az air max is tömeg volt,annyi különbséggel,hogy abból legalább több szín illetve minta létezett,igy még hogyha minden második emberen is ilyet láttál,akkor is voltak különlegesek,amik kevébé tömegek.Az air force-ból két szin van illetve ugye magasabb és rövidebb szárú.Mindkét tipusu cipő jól nézne ki ha nem lenne ilyen tömeg...
2014. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%
Szerintem azért lett ilyen tömeg mert jól néz ki lábon, szinte mindenkinek jól áll és sokmindenhez viselhető. Nameg tumblr-ön is egyre több ilyen van és mindenki ilyet akar. Én ezt a típust már elég rég kinéztem magamnak viszont azt hiszem hogy mostmár nem veszek inkább mert nem szeretnék tucat lenni
2014. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyet akarok amúgy , de én még csak 1 lányon láttam suliba szóval nemhiszem , hogy túl sok embernek lenne (legalábbis még). Szerintem nagyon jól néz ki főleg ha fel van véve mert tényleg kb mindenhez illik:D
2014. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem helyette jön, hanem inkább mellette van. Bár az AF-fanok mindig is megvoltak, már a Max-őrület előtt is. Ami a linken van, az két alap modell, klasszikusok az AF-sorozatban (ideértve mindhárom szárú modellt). Tény, hogy talán nem a legszebb cipők a világon (kérdés, mit és miért tarthatnánk annak?), de valami oka csak van, hogy klasszikusok :D Olcsóbb, mint a Max, ez is közrejátszhat az "őrületben". De mint az Air Max esetén, itt is kínos/vicces tud lenni, amikor valaki az ilyen-olyan "minőségű" hamisítvány cipőjében szerepel...
2014. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Air maxom van, de abból is saját tervezésű, olyan színű ami tuti nem jön szembe az utcán. Én szeretem ezt a cipőt, az Air force meg számomra rettenetes csúnya, ha ingyen kapnám sem kéne kategória. Túl unalmasnak néz ki, na meg tépőzár? Számomra az gyerekes.
2014. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pár éve amikor még nem volt ennyire felkapott, akkor láttam egyik szaktársam lábán, azt mondtam, hogy úristen nagyon unalmas stílustalan cipő (amúgy ilyen hip-hop/rap beállítottságú hófehér gyerek) de most hogy jön a tél elgondolkoztam rajta én is a magasabb szár miatt, de az az elveim meghazudtolása lenne. (Vans <3)

Mellesleg a fehér modell varrásai ha bekoszolódnak és látszik a használat rajtuk, akkor sokat veszítenek a megjelenésükből, a Vans cipők meg a használattal csak szebbé vállnak véleményem szerint.

Láttam viszont olyan ruha összeállítással kombinálva, ami nagyon tetszett.

2014. szept. 13. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekel, csak nem értem..az air maxok sem tetszenek, ez a másik meg szerintem kifejezetten ocsmány, rém ronda, sosem vennék fel ilyet.
2014. szept. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettő ízléstelen, ronda, és undorító, főleg hétköznapra. Kiráz a hideg, ha egy srácon ilyet látok.

Ezeket sportcipőnek, nem utcai cipőnek hívják, mégis minden kis divatmajom ilyenbe járkál, mert menő.

2015. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!