Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ajak piercing mennyire fáj?

Az ajak piercing mennyire fáj?

Figyelt kérdés

Néztem több videót is akik ajak piercinget csináltattak, viszont engem eléggé megrémített a cső, ami lóg az ajakból. 14 éves lány vagyok és ballagási ajándéknak szeretném. Szüleim nem ellenzik. Közepes szinten bírom a fájdalmat.

Nektek mennyire fájt és nem féltetek először ? Köszönöm a válaszokat.:)



2014. szept. 14. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a cső azért van mert sokkal egyszerűbb annak a végébe beledugnik a piercinget és úgy áthúzni a szájon, mint dugdosni összevissza, mert nem találod az irányt amerre át tudod dugni a másik végéhez. Hogyha meg tényleg annyira szeretnéd akkor ennyit kibírsz. Nem fáj csak akkor elég kellemetlen mikor átszúrják és utána elzsibbad. Én is ballagás után csináltattam piercinget és én féltem, mert a barátnőm a kezembe nyomott egy zsepit és nem mondta, hogy csak azért mert kifolyik majd a könnyen és én végig azt hittem hogy ömleni fog a vér, de semmi ilyesmi nem volt szóval nem kell félni.:D
2014. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem néztem sose ilyen videót, és azt sem néztem mivel szúrták át a számat amikor csinálták. Érezni semmit nem éreztem mivel érzéstelenítették előtte. Szóval egyáltalán nem vészes, nem fáj kicsit sem.
2014. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoka nagyon hasznosak voltak. Még az lenne a kérdésem h ajak piercingtől begyulladhat a fogam ? És érdemes először karikát betetetni ? Én fekete karikára gondoltam.:) (ha így könnyebb elképzelni oly.:)an mint a 5SOS tagjának) És ez a karika miből készül ? Pls válaszoljatok. Kös.zönöm.:)
2014. szept. 15. 17:48
 4/6 anonim válasza:
100%
Pont ma kaptam ajkam alatt, nem tudom fájdalmilag miben különbözik a kettő. A piercer mondta hogy végeztünk, én meg azt hittem még el sem kezdte. Egyáltalán nem érzel semmit, az érzéstelenítő megteszi a hatását:) 16/F
2014. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy begyulladna a fogad tőle.:) A piercing formáját meg meg tudod beszélni a piercingessel, mert bármikor odatelefonálhatsz és akkor megkérdezed, hogy lehet e egyből olyat és hogy miből készül az a fajta piercing.( Bár szerintem valamilyen orvosi fémből lehet.)
2014. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2014. szept. 24. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!