Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A gél lakk roncsolja a körmöket?

A gél lakk roncsolja a körmöket?

Figyelt kérdés
Sohasem voltak túl erősek a körmeim, ezért régen elkezdtem E vitamint szedni. Nem tudom, hogy attól vagy valami mástól, de erősebbek lettek és nem is töredeztek. Aztán elkezdtem járni manikűröshöz gél lakkot csináltatni (arra gondolok, amit csak ráken a körmömre, UV-val megszárad és reszeléssel távolítja el). Azt vettem észre, hogy roncsolta a körmeimet, ezért elkezdtem inkább magamnak lakkozgatni és valamivel helyrehozni, szedtem megint E vitamint, használtam rá körömápoló gélt is, valamennyire segített is, de a gél lakk előtti állapotot már nem tudom visszahozni. Valamivel el lehet kerülni, hogy ne roncsolja a körmeimet? A manikűrös sokkal szebben megcsinálja, mint én magamnak sima körömlakkal.

2014. szept. 14. 17:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez a gél lakkos korszak már több mint egy éve volt és akkor is kb. három hónapig volt rajtuk gél lakk.
2014. szept. 14. 17:45
 2/9 anonim ***** válasza:
A körmös szétreszelte. Várj, amíg lenő, és keress olyat, aki nem őrúlt módjára reszel.
2014. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is nagyon roncsolta a körmöm. Csak egyszer csináltattam gél lakkal a körmeim de miután el lett távolítva simán be tudtam hajlítani a saját körmeimet, pedig viszonylag erősek voltak.

De igaza lehet az előzőnek, hogy a reszelés is tönkretehette.

2014. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazam lehet, hanem igazam VAN!

A géllakk SEMMI kárt nem tud tenni a körömlemezben, csak a béna körmös, aki nem figyelt az órán, és nem tanulta meg, hogy nem kell hülyére reszelni a körmöt, maximum polírmattítani kell.

Körmös vagyok, én figyeltem, és az én vendégeim körme köszöni szépen, ép és egészséges.

2014. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor olyan manikűrös után kéne nézni aki nem reszeli szét. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. szept. 14. 22:20
 6/9 Szandy007 ***** válasza:
100%
Igen olyan manikűrös után kell nézned aki nem reszel feleslegesen!, de azt emelném ki még,hogy a LEOLDÁSRÓL nem hallott? Csak úgy távolítjuk el a gél lakkot :)
2014. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Leoldás? Hát ez nekem új. :-)
2014. szept. 15. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ez a gond, hogy még csak nem is hallottál a leoldásról, pedig ez az egész rendszer így lett kifejlesztve, hogy le lehessen oldani, ez a lényege.
2014. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így kellene kinéznie a leoldásnak:

[link]

Hozzátennám, hogy a leoldás után ismét kell reszelni rajta egy minimálisat, és éppen emiatt rengeteg körmös időt spórol azzal, hogy nem oldja le a gél lakkot, még sztár körmösök is kihagyják néha a leoldást, én nem értek vele egyet, de egyenlőre a gél lakkozásnál ez a helyzet.

2014. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!