Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te szoktad nézni/gondolkodni...

Te szoktad nézni/gondolkodni hogy egy illetőn milyen anyagból van az ékszere? Vagy nem érdekel?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nézni, nem érdekel.
2014. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekel
2014. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs más dolgom megnézem.

Nem az érdekel, hogy arany-e vagy sem, hanem a minősége meg az, ha látványosan bizsu, a viselője pedig el van szállva magától, mert olyan sznob, hogy szerinte csak a koppintott (kínai) MK óra a szép, míg egy olcsóbb kategóriás a szegénység jele.

Szóval: nekem mindegy miből van, csak igényes legyen.

2014. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szoktam másokra nézni.
2014. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Különösebben nem szokott érdekelni, max tömegközlekedési eszközökön, ha nagyon unom magam. :D

Szituból adódóan azért ritkán látni igazán különleges vagy ritka dolgokat. Még azon szoktam elmélkedni, hogy milyen megfontolásból titulál valaki szépnek mondjuk egy aranyozott kutyaláncot vagy egy rózsamintás műanyag kistányér méretű fülbevalót. Persze kinek mi, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez valakinek TÉNYLEG tetszik. :D

2014. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!