Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leborotvaltam a szemoldokom,...

Leborotvaltam a szemoldokom, mit csinaljak? SOS

Figyelt kérdés

Tudom,egy b*rom vagyok,nem volt idom kozmetikushoz menni csak kozeprol akartam egy ket kis szaltol megszabadulni de megcsuszott a kezem es kicsit belekaptam a bal szemoldokom elejebe.nem veszes,csak par szalat vitt le,de az a problema hogy nekem alapbol 3 szal szemdokom van osszesen es az is szoke,szoval szemoldokcerkaval szoktam megcsinalni,es olyankor szep,de az a baj hogy ha most rahuzok cerkaval akkor nagyon feltuno hogy csak a borom van ott es az olyan szemoldok szerintem eleg undorito:D hat igen eleg szanalmas eset,es a helyzet ironiaja hogy kb ket hete egy ismerosom leborotvalta a fel szemoldoket,es brutalisan kinevettem hogy milyen bal**sz:DDD karma,most visszakaptam. Mit csinaljak h ne nezzek ki nevetsegesen amig visszano?es kb mennyi ido lesz? Elore is koszonom,es nem varok oltasokat,tudom hogy idiota vagyok es normal esetben nem nyulok a szemoldokomhoz se semmimhez az arcomon borotvaval,elso es utolso eset volt,nagyon rafaztam.

17/l



2014. szept. 20. 10:25
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

Egyik es a masik..csak hogy erezzetek a helyzet sulyossagat:D:(

2014. szept. 20. 10:30
 2/9 A kérdező kommentje:

Kihuztam a masikat is,ilyen..de nagyon latszik ott a kis ures resz" :(

[link]

2014. szept. 20. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár az első képet nem tudtam megnézni a második képen a szemöldököddel szerintem nincs gond. Nem feltűnő, és nem üt el. Én nem járok szedetni, magamnak szoktam szedni,előfordul hogy néha belecsípek de az nem feltűnő. legközelebb ha csak két szálról van szó, akkor inkább használj szemöldökcsipeszt vagy szemöldökollót :)
2014. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a szemöldök úgy néz ki kifestve mintha valami 5 éves játékból összefirkálta volna magának... borzalmas... és nem a borotválás miatt, mert az nem vészes.

De legközelebb csipesszel szedd ki... szemöldökszedéssel nem kell mindig kozmetikushoz rohanni. Fél perc alatt otthon meg lehet csinálni.

2014. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.:)

Mindenesetre eleg szornyen erzem igy magam,hetfon megyek kozmetikushoz aki kiszedi es befesti,remelem helyrehozza:(

2014. szept. 20. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a leborotvált rész miatt gáz, azt észre se venném, hanem a színezés miatt. nem túl sötét ez? gondolom a hajad is világos. a szemöldöködet is világosra kéne rajzolnod, mert így inkább olyan hatású mint valami bohóc.
2014. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hajam barna:)
2014. szept. 20. 14:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha szeretnetek privatban szivesen kuldok kepet az arcomrol hogy lassatok milyen ez a szemoldok rajtam,eddig nem mondta senki hogy bohocos.
2014. szept. 20. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
én megnézném, akkor biztos csak a fotó miatt fura.
2014. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!