Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Sammydress-ben mivel kell...

A Sammydress-ben mivel kell fizetni?

Figyelt kérdés

Roániában, egy magyar faluban élek. Szeretnék rendelni a Sammydress-ből, de gőzőm sincs hogyan zajlik a fizetés. A postás hozza ki? Lehet Lei-el is fizetni? Amikor megérkezik a "rendelés" akkor kell fizetni, vagy hogy?

Néztem a Sammydress oldalát, és az árakat dollárral írta, akkor csak dollárral lehet fizetni?



2014. szept. 20. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A posta, vagy egyeb csomagküldő szolgalat viszi ki.

Fizetni az oldalon meghatarozott penzzel lehet, tehat ha csak dollárt látsz, akkor dollárban.

Általában Credit es Debit card, PayPal, amivel fizethetsz es elore szoktak kérni.

Nézz utana, hogy egyaltalan szállítanak e Romániába, mert egyaltalan nem biztos.

2014. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az oldalon le van írva erről minden, olvass!
2014. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kerekes paulina válasza:
hogyan kell a Sammy dress ről rendelni mert nem tudom lécci segitsétek probáltam már rendelni .Ki tőltőtem egy,olyan részt vagy nem is tudom hogy minek nevezem kérte a nevem az orszáhot meg ilyenek . ki is tőltőtem de aszt irta ki angolul hogy 24 orán belül válaszolunk és az ota semmi méh emailt se kültek hogyan kell rendelni valaki tudja (és megbizhato)
2014. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!