Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan lányokról, akiknek ilyen az alkata és folyton feketébe járnak, acélbetétes bakancsba? Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Csak együttes fölsőkbe,bő pulcsikba pólókba.

cigizik,drogokat is tol néha és alig eszik.



2014. szept. 20. 19:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
jó az ízlésük,és nem szerencsés az alkatuk..:) lehet lepontozni de nekem ez a véleményem..másnak más
2014. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
dedos
2014. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát nem túl jó a véleményem róluk, akkor inkább legyen egészséges nagy seggel. Tegnap láttam két gyönyörű nőt kicsit nagyobb fenékkel, majdnem elájultam olyan jók voltak.
2014. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem túl sokat, amíg semmi közöm hozzájuk ívesen szarok rá, hogy mit csinálnak.
2014. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egészségtelen, buta és nem néz ki jól.
2014. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
14-16 éves koromban ilyesmi voltam. A leírás is stimmel a drogozást leszámítva. Aztán kinőttem ezt a rocker stílust, és érdekes módon azóta mindenki dicséri a külsőmet senki nem mondja, hogy undorítóan vékony lennék.
2014. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Feltételezem azért a külsődet dicsérik mert az eszedet nem lehet... A kóros soványság, hogy függ össze azzal, hogy ez ember rocker? Mindegy, hogy milyen stílusod van, attól az alkatod nem változik, max azért nem mondják, hogy sovány vagy mert híztál.
2014. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen lányok tetszenek inkább metálos csaj mint 100 pláza ribi
2014. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!