Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, ti hogy viszonyu...

Fiúk, lányok, ti hogy viszonyultok a hófehér bőrszínhez egy lányon? Kort és nemet légyszi!

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok hogy itt miként vélekednek erről, esetleg megijedsz, ha meglátnál egy ilyen falfehér bőrszínű lányt, vagy szépnek találod? Ugyanis engem egész életemben csúfoltak emiatt.
2014. szept. 21. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

van akinek nagyon jól áll és van aki meg úgy néz ki, mint egy kísértet (de nem ijednék meg :D)

amúgy soha nem csúfolnék senkit emiatt, akkor se ha neki nem áll jól ez a fehér bőrszín

akinek meg jól áll, azon tetszik

2014. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

szerintem csúnya:) 50x több bókot kapok, ha le vagyok barnulva. mindegyik ismerősöm megszépül, amikor lebarnul.

16/L

2014. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van. Őszintén engem nem érdekel, mások mit gondolnak, nekem tetszik, és az én színeimhez nem is áll jól a sötétebb bőr (pedig 3 évig egyfolytában önbarnítóztam, festettem a hajamat, szemöldökömet, jól nézett ki, de az ismerőseim is folyton mondogatták, hogy nem is hasonlítok magamra...)

Szerintem bármilyen bőrszínnel lehet szép egy lány, nyilván egy olaszos típusnak nem állna jól, egy vörös hajúnak meg igen.

Mindenesetre olyanoknak nem ajánlom, akik adnak mások véleményére, mert pláne Mo.-n és nyáron sok buta embernek van túl sok fölösleges ideje, amit beszólogatásra fordíthatnak.

Ellenben sokkal könnyebben megjegyeznek, különleges, és a bőrödnek is jobb, ha maradsz a természetes árnyalatánál (a bőröregedés 80%-ban a Nap miatt van, kimész az utcára, rengeteg szeplős, pigmentfoltos, napfoltos, ráncos, narancsos bőrű nőt/lányt látsz)

19/L

2014. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki sokkal szebb fehéren, mint barnán... én is általában fehér vagyok, mikor lebarnulok nagyon utálom. Másoknak is mindig tetszik a fehér bőröm, a barna nem igazán. A párom is imádja a fehér bőrt.
2014. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barátnőm is fehér, halvány szeplős, hosszú nagyon(!) sötété barna hajú/fekete hajú és ő még fehérebb akar lenni, neki az a szép, nekem nincs vele bajom. Nem főszempont
2014. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszik a fehér bőr..nekem is ilyen és utálom, ha lebarnulok, mindig alig várom, hogy kifakuljak:D
2014. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. szept. 22. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!