Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tükörbe fotózkodni "pózer" dolog?

FFDP kérdése:

Tükörbe fotózkodni "pózer" dolog?

Figyelt kérdés
Ketten vagyunk, gondoltunk rá, hogy szimplán egyikőnk kinyújtsa a kezét és fotózkodjunk, de azt elég b@zisnak találtuk :D Aztán akkor tükörbe fotózkodtunk tisztes távolságból, ez még mindig ugyanolyan b@zis, vagy ezzel szerintetek nincs semmi baj? Fiúk vagyunk, 16, egyik legjobb barátom, de nem vagyok azok a fényképezkedős típusok és most csak ez van :)
2010. jan. 20. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem semmi baj nincs ezzel.:)

15/L

2010. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Én is tükörben szoktam fotózkodni,mert így jobban be tudom állítani a képet,szebben sikerül,mert látom,milyen lesz a fotó.Csak emiatt.

Szóval,szerintem nem probléma tükörben fotózkodni.

2010. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

van a fényképezők szinte mindegyikén önkioldó vagy időzítő

annak az a lényege, hogy beállítod, kattintasz, és 10mp múlva lövi el a képet, addig el tudtok helyezkedni.


ha nincs fényképező és telefonnal csináljátok akkor minnél oldalabbra tegyétek a telót, hogy a képről le lehessen vágni

2010. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A gépen nincs időzítő és a kép már elkészült, a kérdés az, hogy ciki lenne - e kitenni mondjuk IWIW - re :) Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2010. jan. 20. 16:35
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
dehogy ciki, meg emugy is, mindig kellenek uj arcok puruttyara(:
2010. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ááá te kis hamis :D Nem az a cél :)
2010. jan. 20. 17:08
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

lol, te alapból *uzi vagy.

Amúgy csináld meg tükörben a képet aztán vágd le róla gépen a széleket, hogy ne látsszon hogy tükörben készült és kész.

2010. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Neked is szép napot :) Ha feltételezzük, hogy valakinek komolyabb kérdése van, mint nekem, teszem azt lelki baja és ilyen édes válaszolók tanácsait hallgathatja bizonyára jól esnek neki.
2010. jan. 20. 17:23
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy hülyeség amit írtál, de miért lennék @zui? :O
2010. jan. 20. 17:28
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele gond szerintem, csak ne "pózoljatok". :D (tudod, ilyen keménylegényes beállás vagy csücsörítés vagy csápolós mutogatás nem kell)


20/L

2010. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!