Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan hozhatnam...

Bellacska21 kérdése:

Szerintetek hogyan hozhatnam helyre a hajamat ti milyen szint ajanlanatok ami jol takar es jol is allna? KEP LENT

Figyelt kérdés

szokesbarna volt a hajam most befestettema hetvegen vorosre es nem jol sikeult nem jol fogta be a festek es foltos maradt. festeni nem merem mar nehogy kihuljon a hajam mert mostanaban elegge sokszor festettem a hajamat. de viszont igy se maradhat...


[link]


2014. szept. 30. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod festeni, miért ajánljunk színt?

Milyen festékkel festetted?

2014. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben vegyél színezőt, gyenge oxival, szerintem valami természetes barnát, mondjuk 5.0, az kissé vöröses lesz ha erre rákened, de szerintem az neked pont jól fog állni.
2014. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
SZERETNEM FESTENI CSAK NEM MOST HANEM VAROK 1 KIS IDOT ES AUTAN GONDOLTAM
2014. szept. 30. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem szőkéről átfestve barnára szinte azonnal rendbejött. Vágatni rendszeresen vágattam mindig is, ám hiába, mert amikor szőke volt, mindig letört ...


Neked a vörös után némi vágást ajánlanék, illetve megfelelő hajfestést szakember segítségével.

2014. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fodrász, fodrászt ajánlanék neked. Nekem majdnem egy évig volt élénkpiros, alatta majdnem fehérig szőkítve, nem tett jót neki, visszafestettem barnára, kétszer is, azóta szépen jön rendbe, már mindjárt lenő.
2014. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gliss Kur rendbe teszi a hajad + fodrász.
2014. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!