Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti nem irigykedtek azokra,...

Ti nem irigykedtek azokra, akiknek szinte minden hajszín illik?

Figyelt kérdés

Nekem természetes méz szőke a hajam, ez az egyetlen, ami illik. Pá árnyalattal világosabb még rendben, de semmi más.

Az egyik ismerősöm természetes világosbarna. Volt már sötétbarna, mahagón, fekete, meg ki tudja még, milyen.

Annyira jó egyeseknek, akiknek minden hajszín illik...


2014. okt. 1. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mez szoke? fos szin :D
2014. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nemhogy örülnél, hogy szép szőke hajad van, azt hiba lenne befesteni. De szerintem úgy általában is...szebb a természetes.
2014. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem irigykedek, mert nem festem és nincs is szándékomban..


Szőkésbarna a természetes hajszínem, és volt egy időszak, mikor festettem csokoládébarnára, meg egy két alkalommal dióbarnára. Na az nagyon jól állt, különleges volt, de a szőke, fekete és egyéb barna árnyalatok borzalmasak lennének.


Végül abbahagytam a festést is, mert már macerás volt. Szóval nem, nem irigykedek.

2014. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hozzám eddig minden szín illett, amire festettem, volt már vörös, szőke, barna (ezeknek tucatnyi árnyalata), fekete, lila, rózsaszín, de nem érzem úgy, hogy ez előny lenne.

Annak viszont jobban örülnék, ha az eredeti hajszínem nem egérbarna lenne.

2014. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azokra irigykedek akiknek a saját hajszínük jól áll és nem festik soha. Szerencsések. Nekem a hófehér szeplős bőrömhöz, kék szememhez van eredetileg sötétbarna hajam, és iszonyat rosszul nézek ki vele, szóval állandóan szőkítenem kell, mert csak az áll jól.
2014. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De igen, bár talán a természetesen szép, csillogó hajúakra jobban:-) Eredeti hajszínem középszőke, fénytelen, nem illik hozzám.

Jól áll a szőkésvörös, az aranyszőke, de sajnos pl barna sosem lehetek, mert rettenetesen áll a nagyon fehér bőrömhöz.

2014. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!