Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én helyesnek látom magam, de...

Én helyesnek látom magam, de a csajok nem. Nem értem miért. Stilus miatt? Milyen stiulus tetszik nektek? Ruházatra gondolok.

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a rocker szerű.

Fekete, (szürke, fehér, sötét kék...) csőfarmer, (bár csak akkor, ha nem vagy nagyon vékony)

és ne legyen túl szűk.

(segítég:

jó: [link]



[link]


[link]


[link]



túl szűk:


[link]


[link]


[link]


[link] )



Pólókból is az egyszerűek. Egyszínű szürke, fekete, fehér, kék , zöld..

(pl:

[link]


[link]


[link]


[link] )


Az ingeket még jobban tetszenek fiúkon, de azért azt nem várhatom el, hogy minden nap abban legyenek, mert azért nem a legkényelmesebb viselet..


(pl:

[link]


[link]


[link] )


Cipőből sok féle tetszik.


legjobban talán a bakancs:

[link]


aztán deszkás cipő:

[link]


[link]


[link]


és még a converse fazonúak is elmennek:

[link]


[link]


[link]


[link]



Remélem tudtam segíteni.

16/L :)

2014. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nadrágokkal egyetértek :D viszont jobban szeretem a bandás pólós ( csak úgy ha szereti is!)- kockásflanelinges converses srácokat. Nem azt mondom higy a többi stílus kizáró ok, de ez a kedvencem. :) a tapadósgatyós- köldökig kivágott rózsaszínpólós fiúktól azonban irtózom.
2014. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy hogy öltözik egy srác, csak normálisan nézzen ki, ne lógjon a gatya rajta meg ilyesmik. Sokkal fontosabb a haj nekem, a hosszú, félhosszú tetszik csak. A másik nagyon fontos pedig a belső, hogy kedves, okos, értelmes srác legyen.
2014. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi extra, farmer és póló vagy ing tökéletes :D
2014. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy azon görcsölsz, hogy mi tetszik a lányoknak, jobban tennéd, ha találnál egy olyan stílust, amiben jól érzed magad. A jó kisugárzás, az, hogy jól érzed magad a bőrödben (meg a ruháidban), sokkal többet számít, mint hogy milyen stílust képviselsz. Legyen egy kiforrott stílusod, álljon jól, oszt annyi meg egy bambi :)


Ha magánvéleményre vagy kíváncsi, a mostanában divatos szűk nadrágoktól én is hétfrászt kapok. Az első válaszolóhoz hasonlóan én is a rockosabb öltözködést és érdeklődési kört kedvelem, esetleg föld színeket, természetes dolgokat. (Ebből ugye logikusan következik, hogy popper sráccal járok, aki olyan színesen öltözködik, mint egy papagáj :D Na, ennyit erről.)

2014. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!