Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti sminkeltétek már...

Lányok! Ti sminkeltétek már ki fiú (kat)?

Figyelt kérdés
Pl.: Kínzásból,mert nem volt veletek normális??

2014. okt. 5. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Farsang,bolondballagás,gólyanap,üvegezés alkalmából.
2014. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak szecskaavatón, de szórakozásból vagy "büntetésből" ahogy írtad, nem és nem is tervezem.
2014. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a körömlakk annak számít, egyszer "gonoszságból" a barátom lábkörmeit kilakkoztam neon-rózsaszínre amikor aludt. Mikor a kezét elkezdtem, csak pár ujját tudtam mert arra már felébredt. Jól eldugtam a körömlakklemosót és rohannia kellett a suliba, úgyh dühöngött :D De aztán napokig nem tudta vagyis inkább lusta volt leszedni a lábáról, edzésen meg majdnem észrevették a többiek, úgyh vicces volt :D
2014. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ex barátaimat, mivel goth srácok voltak mind, szerették ha ki vannak festve, fekete szemcerka meg hasonlók. Én meg szerettem őket pingálni. A mostani barátom nem goth, de egyszer koncert előtt a körmét kifesthettem feketére. Azt nem bánta ő sem.
2014. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!