Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Végleges szőrtelenítés bejött...

Végleges szőrtelenítés bejött nektek?

Figyelt kérdés
Megéri? Meddig tart egy kezelés? Hormonproblémásoknak bejön? Fájdalmas? Marad utána heg vagy látszódni fog, hogy kezelve volt? Mennyi idő után kell megismételni és hova érdemes ilyenkor menni (gondolom több helyen is csinálnak)?

2014. okt. 9. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Imadom hogy vegleges szortelenitesnek hivjak, de utana ismetelni kell, akkor nem is vegleges?
2014. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mattes5 válasza:
Helló! Hát én 3 alkalmas bérletet vettem a professzőrbe, 3 kezelés után sem látok semmi változást (párom se). Pedig fekete a szőröm ami elvileg ideális és maximális fényerősséggel nyomta végig. Kb 30-40 perc egy teljes hát-váll. Kicsikét fáj, de lejjebb lehet venni a fényerősséget ha kéred, csak nem éri meg. Nem marad semmi nyoma.6 hetente kellett visszamennem ismételni és az utána és elötte 2 hétben nem érhette nap (elvileg).
2014. okt. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Es nagyon draga volt?:s mert en utana neztem es nem valami olcso ha jol lattam.

Kicsit felek hogy ugyanugy visszano majd a kezelesek utan es ezert nem merek nekivagni:(

kezen, labon mindenfelekeppen szeretnem

(17 eves lany vagyok amugy)

2014. okt. 14. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Számolgass.

Kar és láb nagyon drága lesz, mert nagy felület. Minimum 6 kezelés, de lehet hogy inkább nyolc és nincs garancia.


Nem fáj. Egy pillanatig érzed csak. Felület nagyságától függ a kezelési idő. Nem marad heg és pirosság se nagyon.

4-6 hetente kell szalonba járni, ha azt választod.

2014. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!