Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek egy szép...

Lányok, szerintetek egy szép fiú milyen kell legyen?

Figyelt kérdés
ha van egy kis pocakom, meg nem vagyok egy full szálka, meg izom, az nagy baj? mindenképpen a kockák kellenek egy szép alakhoz....

2014. okt. 10. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban az arcberendezés tesz valakit széppé vagy nem széppé. A test másodlagos. Ebben azért remélem egyetértünk sokan. (Max ne legyen az, hogy már a télikabátban is látszik, mekkora hasa van...)


A lányok nem annyira csurgatják a nyálukat a másik fél idomain (ahogy azt a férfiak teszik), nem olyan túlfűtöttek a fizikai vonzalom terén (ahogy azt a férfiak gondolni vélik). Az érzelmeknek ezerszer nagyobb a jelentősége.


Egy minimális pocak, 1-2 centi zsírréteg teljesen normális, akár jól is néz ki, ez a kockaőrület egy divatmánia mostanság. Nem néz ki rosszul, de ha már nagyon erőteljesen kirajzolódik, az is tud taszítóvá válni sokak számára. Azt viszont fontosabbnak tartom, hogy izomzat legyen egy fiún: deltás felsőtest, mellizom, hátizom, karizom. Nem kétajtós szekrény, hanem pont annyi, hogy 10-20 centivel több legyen mellbőségben, mint pocaktájban, különben tényleg szánalmas képet nyújt. Egy izmosabb ember simán elbír egy kis pocakot. Akinek pálcika végtagjai vannak és zörögnek a bordái az nem.


De amúgy az arc a lényeg, ha szépségről beszélünk!

2014. okt. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam számolni hányszor mondasz ellent magadnak de aztán meguntam. A lényeg: legyél izmos, jó felépítésű és legyen szép a FEJED.
2014. okt. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szép lány van.. de szép fiú?:) Inkább helyes,jóképű.

Előttem lévő válaszoló már leírta a kérdésre vonatkozó választ:)

2014. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magas, széles vállú, karakteres arcú, nem rosszul öltözött, és vagy hosszú hajú, vagy majdnem kopasz. De nyilván mindenkinek más tetszik.
2014. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!