Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Varrónők, szabók, méterárú...

Varrónők, szabók, méterárú anyaggal foglalkozó emberkék. Milyen árban lenne az anyag megvásárolása egy ilyen alkalmi ruhához?

Figyelt kérdés

Egy varrónő olcsón elvállalna nekem egy varrást. Nem tudom vágjak-e bele, mert anyagi kerethez vagyok kötve. Egy teljesen átlagos, 170 cm-s, 56kg-s lány vagyok, vékony derékkal.


Mit gondoltok, egy ilyen ruha megvarrásához milyen árban lenne az anyag, ha találok egy jó méterárú boltot?


[link]



Annyi változtatás lenne rajta, hogy a csipke nem fekete, hanem fehér.



2014. okt. 12. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az aljára sztem egy 2-3 ezerből megvan az anyag, és az már szép esésű.


A teteje azért problémás, mert streccstüll anyagból van, amin flitterek vannak. Ezt a varrónőnek kézzel kell rátennie, ami időigényes...anyagában a streccstüll sztem 1000 körül van, a flitterek szintén ugyanennyi, de szimmetrikusan mintába felvarrni őket 1-2 munkanap.


Az eredetitnél a felsőrészt persze gyárban sorozatgyártják, van rá gép, pár perc alatt megvan.

2014. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és ott van a míder rész, ami szintén egy halál ha kézzel, méretre kell kivitelezni. Szóval egyszerűbb, ha veszel egy vajszínű mídert, és a varrónő arra dolgozza rá.
2014. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Nem szeretnék flittereket. Csak csipke és tüll. V kivágású nyaki és háti résszel, de a vállamat azért fedje a ruha. Így milyen árban mozoghat az anyag? A csipke sem olcsó mulatság, de nagyon jó lenne.

2014. okt. 13. 16:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy hogy egy kicsit konkrétabb legyek, 14-15 ezer forintból tudok gazdálkodni, s 5000 ezer a családbarát varrónő munkája. Belefénék?
2014. okt. 13. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!