Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden "helyes" srácnak,...

Minden "helyes" srácnak, pasinak csak a fogpiszkálók jönnek be?

Figyelt kérdés
Miért van a hogy minden srácnak vagy legalábbis a többségnek, csak ez a fogpiszkáló alkatú lányok jönnek be. Ne vegye senki magára, ezzel csak érzékeltetni akarom hogy mire gondolok! Szerintem nem vagyok dagadt, kövér. Privátban küldök képet. De miért van hogy a helyes srácoknak nem jövök be?!?!!

2014. okt. 18. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Küldj képet, és mondok őszinte véleményt.

Egyébként nekem az olyan lányok jönnek be, akiken van mit fogni, de persze egészséges kereteken belül, magasságához képest szép arányos, és formás.

2014. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ha nem jössz be senkinek, annak az a legfőbb oka, hogy másokat hibáztatsz a saját komplexusaidért.
2014. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
És miért van az, hogy minden dagi csajnak csak a hejjesss pasee-k jönnek be? Nem kellene végre a húspiaci értékükhöz és a kereslet-kínálat szabályaihoz igazodni?
2014. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Először is, senkit nem hibáztatok, semmiért.


Másodszor, úgy gondoltam hogy mondjuk kértek egy képet és úgy mondtok véleményt. Volt pár srác aki helyes volt és bejöttem neki, de nem voltam olyan naiv hülye kis liba hogy össze is jöttem velük.

2014. okt. 18. 11:41
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnalom ha sertek ezzel valakit, csak probaltam úgy kifejezni hogy értsétek.
2014. okt. 18. 11:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a duci lányok tetszenek :) Küldj képet!
2014. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Téged nem azért nem szeretnek, mert nem vagy vékony, hanem mert más lányokat fogpiszkálónak' hívsz. Rohadt undorító dolog nő létedre más nőket fikázni és összehasonlítgatni egymással. fúj.
2014. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
A nők 99%-nak miért a kigyúrt, tahó, bunkó, üresfejű szépfiúk jönnek be?
2014. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
És neked miért a helyes srácok jönnek be? Miért nem felel meg egy normális, okos, értelmes, átlagos? Mert azok nem azt nézik hogy tökéletes-e a testalkatod, és a legújabb divat szerint öltözködsz-e. Ja de az ilyen srácokat a csajok észre sem veszik...
2014. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amiert neked a helyes sracok.
2014. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!