Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 1.2 vendég csupa jó akaratb...

Ha 1.2 vendég csupa jó akaratból le rombolta az imidzsemet, és ez miatt nem jönnek annyian hozzám mű körömre mégis mit csináljak hogy fel építsem rendesen a vendég köröm?

Figyelt kérdés

Tulajdon kép 1 nő volt , aki elment másik körmöshöz és az feltette a munkámat ami viszont be valóm ocsmány volt! De nem azért mert úgy készítettem el! Hanem azért mert a kedves vendég "ki nyírta" (vendég sose maradt meg 1 körmösnél se) És ez a körmös pedig szó szerint engem "piszkál" Mikor én másfél éve csinálom ő meg 8éve

Másik vendég pedig egy volt bari barátnőm! Nagyon meg utáltam, mert egymás után 5x eljátszotta hogy jön és nem.. és mivel le csesztem , ezért mi össze vesztünk...és azt híreszteli mekkora szar vagyok!

De neki is 6 hétig szépen meg volt a körme...


Mit csináljak hogy "helyre" álljon a rend?


2014. okt. 18. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

1. Mi az h "ki nyírta"?


2. Ezt normális emberek között meg lehet oldani, egyenes úton is. Mondd meg a barátnődnek, hogy amit híresztel, az már rágalmazás, és állítsa le magát, vagypedig komolyabb következményei lesznek. Ha a barátnőd volt biztos jól ismered tudod a gyenge pontjait. Biztos van egy kocsija amit nem szeretne ha leöntenének hígitóval, vagy ha a kapcsolatát tönkretenné _valaki_, vagy a munkahelyén lejáratná egy ismeretlen, ilyesmi. Persze a zsarolás az csúnya dolog, ez csak egy normális "rábírás" h ne rágalmazzon.

Ugyanez a másik körmössel is. Nehogy véletlen a szalonját teledobálják macskasz.rral.


Egyébként meg ez a 2 referenciád van csak? Az a komolyabb gond. Amíg nincs 10-15 referenciád addig nem is nagyon lett volna szabad elkezdeni a dolgot. Ha meg van több is, azok magukért beszélnek.

2014. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sz@r munkát végzel hagyd abba, de semmiképp ne magyartanárnak menj. Ha jól dolgozol, akkor tegyél továbbra is így.
2014. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elnézést de teló miatt vannak hibák

az le maradt


Szerencsére több vendégem van. csak ez a 2 eléggé kicsit oda vágot:s

2014. okt. 18. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogd a telefonra, hogy pocsék a helyesírásod. A telefon csak azt írja, amit te bepötyögsz.

Másrészt egy gyakorlott körmös ránézésre meg tudja állapítani, hogy a köröm rosszul lett elkészítve, vagy a vendég hibája a dolog.

Menj továbbképzésre, gyakorolj, fejlődj. Ez az egyetlen módszer a vendégszerzésre.

egy műkörmös

2014. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Keress tisztességes munkát.
2014. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!