Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, milyen műkörmötök...

Lányok, milyen műkörmötök van? (épített, gél lakkos vagy milyen? ) Leírnátok hogy milyen tapasztalatotok van ebben a kérdésben

Figyelt kérdés
Esetleg egy képet küldenétek hogy nektek milyen körmötök van?!

2014. okt. 20. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Porcelánból épìtett marilyn forma.
2014. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nekem egy évig volt zselés műkörmöm, nagyon imádtam, semmi problémám nem volt vele sose, és utólag sem volt elvékonyodva a körmöm mivel mikor töltésre mentem csak az lett lecsiszolva amit ráépítettek a sajátomra. :) Most az utóbbi időben én itthon csinálom magamnak a géllakkot, de ezt azért kevésbé tartósnak találom mint az épített körmöket.. általában amikor csináltattam, én kocka formára reszeltettem, vagy francia volt vagy rózsaszín illetve több színű kövekkel díszítve. neten keresgettem, mik tetszenek, meg instagrammon illetve pinterest.com és ilyesmi oldalakon, majd ezeket is mutogattam a körmösömnek, hogy az alap terv olyasmi lenne és mindig imádtam mindegyiket amit csinált :) remélem hasznos volt a válaszom :D
2014. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!