Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cipők kellenek! Hogyan?

Cipők kellenek! Hogyan?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, láb, zokni és cipőfétisem van, de ezeket nem szoktam leírni. Szeretnék használt női és lány lábbeliket gyűjteni, főleg amiket már kidobnának. De nem megy. Sosem jelentkeznek a hirdetésre, pedig előttem van a kép, amint dobják ki a rossz lyukas cipőket, nekem meg nagyon jól jönnének.

Miben más ez, mint ha valaki képeslapot, bélyeget, vagy rendszámtáblákat gyűjtene?



2014. okt. 23. 14:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Na és a turkálókból nem lenne jó? Ott az összes használt, igaz persze nem tudhatod, kié volt.
2014. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ott még normálisabb cipőket árulnak, és igen, nem tudom kié volt. Na meg én egy jelképes összeget tudnék érte adni, meg a postaköltséget, nem tudom a turkálóban mennyibe kerülnek, amellett, hogy biztos nem lenne olyan, amit én keresek.

Jobban járna egy picit vele az adott személy, mintha egyből a kukába dobná, de nincs jelentkező.

2014. okt. 23. 15:04
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
szakadt, torott talpu, feltetelezem még budos is, fekete vaszon cipo erdekel? :DD
2014. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Minden érdekel!
2014. okt. 23. 15:14
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
milyen jelképes összeget adnál érte?
2014. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem érné meg a macerát, az a baj. Keresni egy dobozt, becsomagolni, elmenni vele a postára rengeteg idő és vesződség.


De tényleg minden érdekel? Edzőcipőtől a körömcipőig?

2014. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

3-4-500 Ft. Ahogy észrevettem, sokan inkább több ezer forintra gondolnak, de hát az nem éppen jelképes összeg.

Tényleg minden érdekel. Így is 0 a jelentkező, ha meg elkezdek mindenféle igényt támasztani, még ennél is kevesebben jelentkeznek, pedig az már képtelenség.

2014. okt. 23. 16:53
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat..ha lany vagy mindenfele cipo jol all neked,ha fiu akkor ne akarj noi cipot:)
2014. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
és az mindegy neked, hogy ki hordta? úgy értem, tegyük fel, hogy én eladnék vagy odaadnék neked egy cipőt, mindegy, hogy kövér vagyok, igénytelen és csúnya? nyilván nem vagyok:) de akkor kérnél valami képet az eladóról vagy hogy szűrnéd ezt ki?
2014. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem teljesen mindegy. Cipőméret alapján próbálok következtetni és remélem a legjobbakat. A kép volna a legjobb, de hát azt nyilván nem kérhetek, csak a cipőről.
2014. okt. 23. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!