Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem igénytelen a...

Csak szerintem igénytelen a különböző fesztiválok karszalagjait hordani hónapokon, éveken keresztül?

Figyelt kérdés
És amúgy is... Hogy mosnak kezet? Hogy tisztítják ezek az emberek a karszalagjaikat? Hogy mennek dolgozni? Nem egyszerűbb ezeket eltenni emlékbe, fiókba, ki a falra, akárhova? Minek ez a plusz nyűg?
2014. okt. 23. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értettem soha, néha én is elteszem őket, de mindig rögtön leszedem a kezemről, ahogy vége az éppen aktuális eseménynek...
2014. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Hoskodesrol szol az egesz,en is meg aznap levagom dehogy megyek masnap benne,igenytelensegnek tartom picit es magamutogatasdnak h,ok milyen partyarcok
2014. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
szerintem is gáz... az előforul hogy egy buli után egy napig rajtammarad a papírszalag, de ennél tovább sosem. tök piszkos lehet az a sok szalag.
2014. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is levágom hazaérve egyből, de megvan mind a színház- és koncertjegyekkel egy dobozban. :)
2014. okt. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
85%
Ez ugyanígy van a strandokon kapott karszalagokkal is. Mindig rajta hagyja pár napig néhány ember a karján. Én is mindig leveszem és emlékbe elrakom, és nem menőzök azzal, hogy rajta hagyom a karomon, és utána mindenki látja majd, hogy én itt voltam. :)
2014. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

Ízlések és pofonok. Semmitől sem rosszabb, mint egy csomózott karkötő. Rajtam 3 hónapja van fent a textil karszalag, ugyanúgy fürdök, kezet mosok, mosogatok benne.

Én ilyen vagyok, engem zavar, ha nincs semmi a csuklómon. Nem hinném, hogy felvágás lenne ez az egész. A legtöbb ember ránéz, és bár rá van írva, hogy ez mi ez, mégsem tudják, hogy mikor volt, hol volt, mi volt ez.

2014. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel akarnak felvágni, hogy nekik fesztiválra telik.
2014. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy dolgoztam nyáron, és erre elköltöttem "pár ezret". :)

Kicsinyes vagy. Ezer gazdag ismerősöm van, aki levágja, és kb. 2 aki nem. Emlék, jó emlék? Neem, ez szóba sem jöhet, csak a felvágás.. :)

2014. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Költhetted volna értelmesebb dolgokra is, mint a züllés, ivás, drogos alakok között tobzódás. Jobbról egy drogos, előtted egy hányó ember, mögötted egy sz@ró, balról d u gnak valaikt. Értelmes időtöltés.
2014. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Honnan tudod? Netán költötted már a pénzed ilyen züllő dologra? Ejnye-bejnye.

Netán általánosítasz? Gratulálok.

Gondolom, sosem voltál fiatal. Sosem fogyasztottál alkoholt, sosem vitted néha túlzásba a dolgokat, és ezért másokat kell cseszegetned. :)

Szuper, hogy a kérdésből idáig eljutottunk.

2014. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!