Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 160 cm-hez mennyi lenne az...

160 cm-hez mennyi lenne az ideális testsúly? A 47-8kg nagyon sok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
na ne viccelj már..ilyen magassághoz ilyen tömeggel én gebe voltam.
2014. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az kimaradt, hogy mindenkinek más az ideális. személy szerint utáltam vékony lenni, így 2 éve neki álltam kondizni, most már 60 fölött kezdem jól érezni magam:)
2014. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Annyi az idealis testsúly amikor sportos vagy,keves zsírral.


Azt meg a tetves TÜKÖRBEN tudod megnezni..

2014. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Eddig nem gondoltam hogy sok, de most mérés volt a suliban, és minden lány osztálytársam 44-5 kiló, és magasabbak is..

2014. okt. 28. 22:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Így már azért soknak érzem.
2014. okt. 28. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Hűha, és ha mindenki kövér disznó lenne akkor a te súlyod nagyon kevés lenne, ugye? logikus...

Gondold át még egyszer ezt a dolgot... nem a súly a lényeg hanem amit látsz a tükörben. Sportos, izmos, jó tested van? Ha nem akkor tegyél érte hogy az legyen. Mert ez a lényeg.

2014. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ennyi vagyok, azaz 160 és 50 kiló. szerintem ez pont ideális, bár rajtam úgy oszlik el, hogy nagy popsi és kicsit vastag comb. körte vagyok:) És senki sem gebéz le, nem is mondják h tagadt, csak hogy csinos.
2014. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
167 centi vagyok 51 kilóval... én vagyok a legvéknyabb, és hidd el, marhára nem érzem jól magam. 160 centihez abszolút nem sok a 47-48 kiló, sőt, szerintem még egy picit kevés is, úgyhogy ne rinyálj, hogy sok.
2014. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kevés? 7 cm-rel magasabb vagy, gyakorlatilag egy fél fejjel, és 3 kiló különbség van köztünk. Ez azért már jelent valamit.
2014. okt. 29. 21:19
 10/11 anonim válasza:
Szia! Én is 160cm és 47kg vagyok. Könnyű szerkezetű a csontom, úgyhogy nekem ez most ideáig a versenysúlyom :) Eddig mindíg 43-44kg voltam, akkor is jól éreztem magam, de most mégis valahogy jobb. Jobban állnak a ruhák, nem lötyög még véletlenül sem egyik-másik gatya rajtam. Sőt a párom egyenesen nem bír magával azóta mióta feljött az a plusz 3-4 kg. Öltözni sem hagy sokszor rendesen, mindig letámad :D és 8,5 éve vagyunk együtt :) Szerintem ezt neked kell tudnod, hogy milyen súllyal érzed magad jól, de szerintem nem kell kevesebbnek lenned, a fiúk szeretik, ha van mit fogni. Hidd el tudom miről beszélek. Ha zavar, akkor meg menj edzeni, akkor vékonyabbnak is fogsz látszódni, mert a zsír átalakul izommá.
2014. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!