Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kiszedem a bajszom (csipess...

Ha kiszedem a bajszom (csipesszel) hogyan fog visszanőni?

Figyelt kérdés
Nem akarom gyantázni, inkább csak itthon kiszedegetem magamnak apránként, csak attól félek, hogy feltűnően fog visszanőni. Amikor nő vissza nagyon meglátszik? Sötétebb, utána több macera van vele?

2014. okt. 31. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy fog visszanőni, ugyanolyan lesz, mint előtte.
2014. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszerre nő ki minden szál, hanem folyamatosan nő, ezért nem feltűnő, és nem lesz sötétebb meg semmi, olyan lesz amilyen volt előtte is.
2014. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, és egy idő után ritkulni fog tőle?
2014. nov. 1. 07:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem mindenkinek egyforma. Van akinek ritkul,van akinek nem. Én gyantázom,mert nekem sok van ahhoz,hogy csipesszel szedjem,de nekem egyáltalán nem ritkul,sőt egyre több van.
2014. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyre ritkábbra nől vissza és valamennyivel vékonyabb szálak nőnek. (-ez az én tapasztalatom. bár én a csipeszezés mellett cukorgyantát is szoktam használni. )
2014. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!