Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kimért parfümök olcsóbbak?...

A kimért parfümök olcsóbbak? Mert szeretnék egy jó one milliont csak már a legkisebb adag is 14ezer körül van. Hol tudok ilyeneket venni?

Figyelt kérdés
17/F
2014. nov. 1. 07:59
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Próbáld ki a Bargello parfümjeit! Török cég, vannak saját illatai is , de ismertebb illatokat is megcsinál, megvan a One million is. 55 ml 4590 Ft, tehát nem is húzós az ára. A neten vagy az Arany János utcában megtalálod őket. És tök jó tartósak (eau de parfüm). Amit én használok még fürdés után is érzem. :)

2014. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szombathelyi vagyok,valahol errefelé nincs ilyen üzlet?:D
2014. nov. 20. 14:57
 3/3 anonim válasza:
Sajnos csak Pesten van. De van webshopjuk is. Keress rá a neten. Postázás sztem megoldható.
2014. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!