Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány egy kicsit pattanásos?

Figyelt kérdés
Ha szép teste van egy lánynak. Akkor az titeket zavarna ha egy kicsit pattanásos lenne az arca a lánynak?
2014. nov. 3. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szép vagy, nem hiszem hogy az érdekli őket :) én is az vagyok, mégis megtalált valaki :) ki fogod nőni, és nekem nem csak az arcom az hanem a hátam is.. régen mondjuk rosszabb volt, már talán javul kicsit.. csak hogy jól érezd magad :) ha valaki kicsit pattanásos az egyáltalán nem gáz szerintem :D 19 L
2014. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 3. 22:05
 3/4 anonim válasza:
Nem zavarna egyáltalán,mivel nem tehet a bőrproblémáról! Idővel úgy is elmúlik,és lehet orvosolni,szóval nem zavarna. 21/F
2014. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pattanásos vagyok, arcom, hátam, mellkasom, néha combom is, és a pasiknak mindig tetszettem így is, nem a bőrhibákon múlik szerintem.
2014. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!