Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A legtöbb ember főleg a nők...

A legtöbb ember főleg a nők miért érzik azt, hogy fehérnemübe más, mint fürdőruhába? :D

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a nőknél van. Láttál te már férfit pizsamában dolgozni menni? Bizonyos formák, anyagok valahogy beépültek a tudatunk alá, hogy azok csak egy adott helyzetben elfogadhatóak.
2014. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert, ha fehérneműben vagyunk mi csajok, akkor b*sszák a pasik fantáziáját, hogy mi van "abban". Ha fürdőruhában, pl. strandon, akkor más, mert minden nő és férfi egyaránt abban van és akkor már nem minden pasi kíváncsi arra, hogy mi van "abban"...

Nem mondom, hogy minden pasi így gondolkodik, de a legtöbbje..:)

2014. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan, a férfiaknak édesmindegy, hogy mennyi ruha van egy nőn, így is úgy is elképzelik majd nélküle. Úgy vettem észre, a tangás strandoló nőkért vannak a leginkább oda, mert ők olyanok, mint az okos leány: van is rajta ruha meg nem is...


Én egyébként nem érzem másképp. Ugyan vettem fürdőruhát a nyárra, de végül felvenni nem mertem. Nagyon régen mászkáltam már ilyen kevés cuccban emberek előtt, bár azzal is tökéletesen tisztában vagyok, hogy nem mindenki velem van elfoglalva ilyenkor :D

2014. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha arra gondolsz, hogy miért érzi máshogy az ember lánya, ha fürdőruhában látják meg ha fehérneműben, akkor azért, mert ha kimész a strandra, akkor azt azzal a tudattal teszed, hogy abban leszel. Ha rádnyit valaki öltözés közben, amikor egy szál bugyiban vagy, akkor az elég váratlanul ér.
2014. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azért, mert a fehérneműim nagy része csipkés, lehelet vékony, átlátszó. Hát a bikinim nem ilyen, szóval fehérneműben ne lásson már meg senki :D
2014. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert a csajoknak nem ugyanaz. Az fehérnemű általában sokkal erotikusabb mint egy fürdőruha. vagy pl ha épp tanga, akkor az sokkal többet mutat.

Nekem volt egy fiú barátom aki többször is látott fehérneműben, de mindig furán éreztem magam egy kicsit.

2015. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!