Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamra...

Hol találhatnék magamra fürdőruhát?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és sajnos nagyon megnőtt a mellem az utóbbi 2 évben, most 70/i-s, és emiatt nem találok magamra normális fürdőruhát. 1 hét múlva tervezek elkezdeni újra úszni járni (1 éve már nem járok, mert nincs fürdőruhám), és addig találnom kéne magamra jó fürdőruhát. Mindegy, hogy egyrészes vagy kétrészes, az a lényeg, hogy jó legyen. Előre is köszönöm a normális válaszokat! :) 19/L

2014. nov. 6. 15:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megnézegettem a weboldalakat, de ekkorát sehol nem láttam (pláne hogy fürdőruhát csak szezonálisan árulnak). Vagy kiegyezel egy kisebben (egyrészesnél kevésbé fontos a pontos méret, mint ahogy egy pólónak sincs kosármérete bár néha nem ártana) 70/75 G/H környékén ha találsz, vagy beszűkítesz egy nagyobb méretű bikinifelsőt pl 95D-set ami kb XXL lehet (bár ezzel is az a baj hogy az évnek ebben a szakában nehéz beszerezni). És én is kíváncsi lennék hogy hol veszek melltartót.
2014. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!