Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 182 cm vagyok, lány és 14...

182 cm vagyok, lány és 14 éves, én nagyon nem szeretem a magasságom, sokan mondják hogy szép arcom is van, a hosszú lábaim nagyon szépek, de nem tudom, nagyon visszataszító ez a magasság? 64 kg vagyok

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 18:51
 1/8 anonim válasza:
Ha nem görbék a lábaid, vagy hasonló , szerintem nem gáz.
2014. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen,elég nehéz magasnak lenni.Én is 176 cm vagyok,viszont nem bánom,néha élvezem is.Annyi hogy nekem nincs annyira szép arcom.De viszont ha neked van,és jó alakod is van/most így a 64 kilóból nem tudhatom,viszont biztos vékony vagy/szerintem simán elmehetnél egy castingra.Gyakran keresnek szép,magas,hosszú lábú modelleket.Szerintem nem visszataszító,csak oda kell figyelni hogy úgy öltözködj hogy ne nyújtson még jobban.

15/L

2014. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zsófia Tóth válasza:
Magasan is lehet valaki szép
2014. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondtak mar hogy egy probat megerne :D en is elvezem neha de neha utalom
2014. nov. 6. 20:19
 5/8 anonim válasza:
Szerencsés vagy! A modellek 80%-a ilyen magas:)
2014. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyátalán nem visszataszító :) szerintem nagyon vonzó, 194cm fiu :))
2014. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
bar en lennek ijen magas :/ :c mazlista :(
2014. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hmm a legjobb! :) Mondanám, hogy beszéljünk, de sajna kicsit nagy a korkülönbség köztünk. F/193cm
2014. dec. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!