Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 'S' alakú / gyengén ívelt...

'S' alakú / gyengén ívelt szemöldököt ki lehet valahogyan "egyenesíteni"?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nagyon nem tetszik a szemöldököm, azóta hogy találtam egy oldalt ahol arról írnak hogy kiről mit mondd el a szemöldöke, még jobban utálom. Nekem 'S' alakú / gyengén ívelt ( [link] szemöldököm van és azt írták hogy nőies jellemekre utal, gyengédségre és hasonlókra, és mivel fiú vagyok elég kellemetlen is lehet, és amint már írtam nagyon nem tetszik a formája. Valahogyan ki lehet "egyenesíteni" vagy valamilyen módszer van erre hogy lapos, egyenes szemöldököm legyen? Még annyi hogy kicsit távol esik a szememtől, de nem nagyon. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

#fiú #szemöldök #egyenesítés #egyenes #S alakú #gyengén ívelt #lapos szemöldök
2014. nov. 6. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kell túl sokat korrigálni a tetoválással simán lehet picit segíteni. Betetoválnak szálasan a meglévő szemöldökszőrök közé, nem is látszik. Keress rá a google-ban.
2014. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyesmit egyáltalán nem szeretnék, főleg hogy az a terület még érzékeny is a tűre.
2014. nov. 6. 22:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Kaphatnék valami más választ még, tanácsot vagy akármit? Nagyon idegesít ez a dolog.
2014. nov. 11. 20:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem még a kérdésből: Ha még idősebb leszek ugye változik az alakom, azzal együtt az arcom is, elképzelhető hogy "kiegyenesedik", vagy elkezd úgy is nőni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!