Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol kell lemérni a csípő...

Hol kell lemérni a csípő valódi méretét?

Figyelt kérdés
a mellmeret az oké h a bimbon keresztul a haton at es h azt lazabban kell, aztan a derék az a legkeskenyebb ponton, es a csipőt valójában hol kell? mert nekem a medencecsontjaim szelesebbek es viszonylag a felsotestem rovidebb mint a labaim, szoval ha ott mérem meg, ahol a csiponadragot hordom, ott 84 cm-t mérek, de nemtudom elkepzelni, h a modelloknak, akik csontsovanyak hogyan van 90es csipojuk. vagy akkor ott merjem, ahol a csont van? de az nincs igen fent ?
2010. jan. 27. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
feljebb mérd. nem azért mert ott kell, hanem mert ott szoktál. modellkedtem és már csak azrét sem látsz náluk akkora méreteket, mert mindenhol kell egy kicsit csalni.. amugy meg van az 70-80 náluk is!
2010. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ahham, koszonom. hat mondjuk elegge erthetetlen volt szamomra h hogyan is lehet nekik akkora... na mindjart lemerem akkor :D
2010. jan. 27. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
A szabóságokban úgy szokták hogy kb. a csípődnél körbe veszed és óvatosan húzod lefelé a centi a legszélesebb pontig.
2010. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nah hat igy 90 korul van. derkam meg 65
2010. jan. 27. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
szóval nem húzod hanem tolod lefelé:-)a centit
2010. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ha lehuzom, akkor az már a seggem... ...?
2010. jan. 27. 19:09
 7/10 A kérdező kommentje:
jaaj ertelek, elirtad :)
2010. jan. 27. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
szóval a csípő legszélesebb pontját ajánlatos lemérni
2010. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A csípőt ott kell mérni ahol a fenéknek a legkiállóbb pontja van. vagyis annak vonalában kell a centiméterrel körbemérni magad. Egyszerű: ugyanaz ment a mellnél. Ott a mellbimbók a legkiállóbb pontok, hát annak vonalában méred. Több varrónő is van a családban, tőlük tudom, szóval ez biztos!
2010. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen! de akkor vegulis megiscsak a fenekem merem meg vele...nem?
2010. jan. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!