Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik: mi a vélemény a hízókúr...

Pasik: mi a vélemény a hízókúra utáni alakomról? :-)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

26/L


2014. nov. 12. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Előtte milyen voltál?
2014. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez sok, nem kellett volna.

Nem is az a baj, hogy nagyobb lettél, hanem hogy ami feljött, az mind háj. Nagyon hájas lettél, nem feszes.

Megnéznék egy előtte képet is.

2014. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
ez azért jó mert ennél már csak jobb lehet
2014. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Én is hízókúrán vagyok,de ésszel!Basszus ez nem szép,ez mind háj!Ez már csúnya!

26/N

2014. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Csupa háj vagy, ez volt a célod?? Ez ronda.
2014. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Tiszta háj...
2014. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Dagadt sertés vagy, nem kellett volna direkt zabálni azért, hogy úgy nézz ki mint egy hízótenyészkoca. Fogyhatsz le.
2014. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet, hogy ez a hízókúra dolog csak elterelés és valójában azt akartad megtudni, hogy őszintén mit gondolnak az alakodról az emberek, mert ilyen voltál már eddig is, csak ugye ha sajnáltatod magad, akkor mások is finomabban válaszolnak, nem azt mondják, hogy dagadt vagy hájas vagy, hanem, hogy van rajtad egy kis felesleg.

Egyébként magamból és mások példájából kiindulva akinek hízókúráznia általában azok szoktak, akiknek a súlyuk kevesebb, mint kellene és nehezen esznek és híznak. Na most nem gondolom, hogy az ilyen emberek annyira meg bélpoklosodnának, hogy ennyi felesleget felszednek, legalább is hónapokba, sőt talán évekbe is telhet, hogy ennyit hízzon az ilyen alkatú nő.

2014. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát valamit nagyon elrontottál. Sosem értettem az olyanokat akik elhíznak... Nem látják magukat közben a tükörben hogy valami nem oké? :D
2014. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, szerintem jól nézel ki. :)
2014. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!