Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, vélemény rólam? (kép...

Férfiak, vélemény rólam? (kép privibe)

Figyelt kérdés
Nem ismerkedek, nem is önbizalomtuningra vágyom, csak kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek rólam (egész alakos pillanatkép, - ruhában. Bocs).

2014. nov. 15. 23:59
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Aki írt nekem privátot, annak küldtem képet, ide most néztem ki egyáltalán - eddig nem túl biztató az arány, egy-két fiú talált aranyosnak vagy vonzónak, egyébként inkább nem, mint igen.
2014. nov. 16. 00:50
 22/36 A kérdező kommentje:

na, taktikát váltok, mert így soha nem érek a végére.

Szóval itt a két kép (még ezeken látszom a leginkább)

A stílus most mindegy, alak, arc - erre vagyok kíváncsi, mennyire nőies, meg ilyenek.

Válasz jöhet privátba is


[link]


[link]


26/N

2014. nov. 16. 00:54
 23/36 anonim ***** válasza:
37%

itt egy őszinte vélemény rólad minden hazugság és jóindulat nélkül:


szerintem egyáltalán nem vagy nőies. alapból még csúnya is vagy , amin még rondít is a helyzeteden. + koravénnek is talállak, olyan 32+ felettinek , akinek már gyereke is van. mindenképpen tanácsolok neked egy fodrászt, hogy legyen egy jó frizurád mert a jelenlegi túl fiús és régimódi. továbbá kozmetikus, kicsit szedje rendbe a bőrödet, arcodat, fiatalítson rajtad. mehet még egy szolárium is, hagy legyél napbarnított picit. ruhákba legyél szexisebb, + még sminkeld is magad erősebben. piercinget kivehetnéd mert egyáltalán nem áll jól , ha megakarod tartani, akkor még tetkot is csináljál. meg mehetne valami pushupp melltartós cucc,amitől higgyék azt, hogy van melled. igazából elég sok mindenen kell változtatnod, hogy jó nő legyél.

2014. nov. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

Hát, nem tudom. Igazából szimpatikusnak tűnsz és nem is nézel ki szerintem rosszul, olyan 6-7/10.


Viszont hallgathatsz valamilyen szinten a 23-as válaszolóra. Bár engem konkrétan a piercing nem zavar, a szoláriumot sem javaslom vagy az erős sminket és tetoválást se csináltass, csak ha nagyon szeretnél.


26/F

2014. nov. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

hát, tetoválásom már van, az mindegy, a frizurám nem olyan, mint a közelis képen, csak nem volt újabb az arcomról, azóta a bőröm is rendbe jött, akkor kezdtem el egy nagyon poros helyen dolgozni, és egyáltalán nem sminkelem magam, mert nem olyan környezetben dolgozom.

Na, ennyit a védőbeszédről.

Tehát, ha párt akarok magamnak, vagy várjak a fehér hollóra, vagy változtassak meg magamon mindent, amitől én én vagyok?

2014. nov. 16. 01:13
 26/36 A kérdező kommentje:

viszont 23-as, miért mondod, hogy csúnya vagyok? Mert lapos vagyok? Vagy az arcom nem szép? Vagy sovány vagyok?

Konkrétan, nem haragból, csak kíváncsi vagyok?

2014. nov. 16. 01:15
 27/36 anonim ***** válasza:
48%
25: Mivel a pártalálás nem csak a külsőségeken múlik, ezért fogalmam sincs. Attól függ, hogy milyen a természeted és mennyire vagy normális...
2014. nov. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A normális egy elég relatív szó...

szilárd értékrendem van, amihez ragaszkodom (hagytam már ezért ott munkahelyet), dolgozom a két kis kacsómmal, szociálisan érzékeny vagyok és érdeklődő. Ha ez normális, az jó... :-P


A belső értékekhez meg idő kell. Egyébként a férfiak általában koccolnak azzal, hogy nagyon szeretnek, és nagyon aranyos vagyok, de nem tudnak nőként nézni rám. Ezért is tettem fel a kérdést.

2014. nov. 16. 01:20
 29/36 anonim ***** válasza:

28: Hát, akkor pedig a viselkedéseddel lehet a probléma, mert a külsődet már az ismerkedés kezdetekor is láthatják; ergo azt már abban a pillanatban tudniuk kellene, hogy te (külsőleg) nőies vagy-e, vagy sem.


(A szociális érzékenységed amúgy attól függ, hogy pozitív-e, hogy milyen irányú, mértékű, stb. Vannak ott is szélsőségek, amiktől én is a falra másznék. Az pedig, hogy sovány vagy és nincs nagy cicid, sokaknak vonzó ám...)

2014. nov. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
óborzalom.rettentő egy rusnya khm.. nő vagy.
2014. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!