Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szólnátok ahhoz...

Bbebe kérdése:

Fiúk ti mit szólnátok ahhoz hogy ha barátnőtöknek fogszabályzója lenne? Zavarna titeket? Minden véleményre kűváncsi vagyok

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 21:54
 1/4 anonim válasza:
Engem különösebben nem zavarna :)
2014. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, én lány vagyok, nekem 6 évig volt fogszabályzóm, és ez idő alatt volt jó néhány barátom (sajnos sosincs szerencsém velük), egyiket se zavarta, sőt volt akinek kimondottan tetszett...:)
2014. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát figyelj:DDDDD ez szubjektív, de a mostani "swagyolos" fiúknak a trend szerint bejönnek a fogszabis lányok.Vagyis hát nekem igen, nyílván a totál béna csúf normál értelmi szintet nem veri alulról lányokon nem jön be a fogszabi!DE EBBEN AZ A LEGFONTOSABB AMIT NÉZEK ,HOGY HA MÁR FOGSZABÁLYZÓJA VAN AKKOR ÍGÉNYESEN MOSSON FOGAT MINDEN EVÉS UTÁN!Elég undi látni a vas darabok között rohadó kaja maradékot.Amúgy vannak olyan lányok akiken a fogszabályzó egyenesen vonzó!:)
2014. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 delno válasza:
Szerintem egyáltalán nem zavarja egy értelmes fiút :) akit meg igen avval inkább ne is foglalkozz. Csak abba gondolj bele h megéri e, mivel ha 2évig vagy több ideig fent van lehet pár év múlva komolyabb baja lesz a fogadnak, mivel nem kis "erő" kell h rendbe hozzon egy fogsort. Nekem is majdnem lett de egyik ismerősöm aki ért hozzá elmesélte ezt meggondoltam magam. Úgyhogy legkevésbé a fiúk miatt ne aggódj! :)
2014. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!